cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hypoxi

clock-img

07.03.2009, 13:52

clock-img

minca_n

pencil-img

275

pozdravljene,

mene pa zanima kaj o hypoxi terapiji... učinek, cena,...

hvala za odgovore

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

clock-img

07.03.2009, 18:01

clock-img

principessablu

pencil-img

449

cena predraga,učinek...seveda je..če se vsega držis,ampak sej a ni tko povsod...na karkoli greš,se moraš držat diete,pa še migat zraven,tako da če maš preveč denarja in nič volje izvoli...učinek-razočaranje...

clock-img

08.03.2009, 07:00

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Dve moji znanki sta imeli kuro s hypoxi lani. Še mene so skoraj prepričali,da bi šla.
Učinek: po treh mesecih je bilo enako,če ne še slabše pri tadrugi. Men je to metanje denarja skozi oknko,ko sem videla rezultat.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

clock-img

16.03.2009, 18:22

clock-img

gaya24

pencil-img

944



Js sem šla na 12 terapij- jutri zadnja! Po 6 terapijah skupno 9cm manj, cca. 2cm na vsakem delu. 4,5kg manj pri 10 terapiji, jutri bom pa vidla kok je dokončno manj. Aja, pa verjetno, še več zgubiš, če te je mal več skupi. Moji kg so bli že pred terapijo v mejah normale (170,5cm, 62.5kg). Men je pomagalo, je pa res, da če se ne držiš navodil, pol je brezveze. Ni pa to neka dieta, tako da se kamot držiš. Par stvari je, ki jih ne smeš jest. (kisla smetana, sladka smetana, čips, čokolada, pomfri, omake iz konzerv)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem