cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hujšanje z NUPO izdelki

clock-img

19.04.2011, 13:24

clock-img

jabi babi

pencil-img

362

ojla dekleta in fantje:))včeraj sem v NOVI  vidla špelo grošelj kako intanzivno je shujšala z izdelki nupo,sedaj me pa zanima če je kdo izmed vas tu ,ki je tudi shujšal s tem???kakšne so izkušnje??resno razmišljam o tem nakupu....rabim čimveč informacij....kaj pa tisti napitki ki so nadomestilo obrokov iz domačih lekarn???kakšne izkušnje imate s tem???hvala vam

clock-img

19.04.2011, 16:39

clock-img

Anja25

pencil-img

203

Ja sam Špelca je imela še osebnega trenerja v fitnesu, ne samo nadomestke hrane NUPO.

clock-img

19.04.2011, 19:48

clock-img

cebela2

pencil-img

241

če imaš cel dan časa po telovadnici skakat (z os. trenerjem) pa preveč eurčkov, pri njej je to vse sponzorsko . . drgač pa tednska 'terapija' stane okol 90€. . če se hočeš na ornk lotit tega

bomo pa vidli koliko časa bo ona to držala. . čez leto bo pa spet na istem (no, ji ne privoščim. . da nebo pomote)

clock-img

19.04.2011, 19:53

clock-img

miapia

pencil-img

1748

No ja, sem zaprisežena zagovornica doma pripravljene zdrave hrane, izdelki Nupo pa ravno ne spadajo med njih. Slučajno so me pritegnile tele energijske ploščice in toliko sladkorja in sladil vsebujejo, da je pa to res izdelek za hujšanje user posted image . Če hujšaš, potem sladkor, če že, zgolj iz sadja. In meni to ni, da nek prašek zaliješ z vročo vodo in postane juha, bog ne daj še kakšen zrezek, ravno ne potegne.

< Sporočilo je popravil miapia -- 19.4.2011 19:54:02 >


_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

03.05.2011, 17:02

clock-img

malabiba30

pencil-img

205

meni osebno tile izdelki ne dišijo, ker so to same kemikalije..tako kot je predhodnica napisala....en prašek pa toplo vodo gor naliješ pa dobiš juhico....zelo zdravo po moje user posted image ...

tudi mene zanima kaj se bo zgodilo z Špelo ko bo prenehala  z uporabo tehle izdelkov...upam da ne dobi nazaj kg, samo po moje bo full šok za telo, ko bo začela z normalno hrano...

sama sem definitivno za to, da se da hujšat samo z pravilno prehrano in gibanjem... sama sem poskusila z nešteto dietami, ampak po vseh so se kg vrnili, ko sem začela jesti normalno in se seveda nisem niččč gibala...

sama sem uspešno izgubila 10kg, ampak spremenila sem način življenja.... vsak dan si vzamem vsaj pol ure za hitro hojo in jem 5x na dan doma pripravljeno hrano z velikooo zelenjave....počutim se odlično in to je način katerega lahko držiš celo življenje... brez odrekanj user posted image

< Sporočilo je popravil malabiba30 -- 3.5.2011 17:04:39 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem