cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hujšanje po porodu

clock-img

05.01.2006, 21:46

clock-img

zita

pencil-img

296

Sem mamica tromesečnega fantka. Žal mi je po porodu ostalo 10 kg preveč in bi se jih rada znebila. Ker polno dojim, me vsi prepričujejo, da to ni čas za dieto. Kaj menite ve? Kako naj se lotim hujšanja, obenem imam pa prehrano doječe mamice?

clock-img

06.01.2006, 00:41

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Pridruži se nam pri 90D dieti. Če misliš, da to ne bo zate, pa poskusi čez nekaj mesecev, ko boš mu že dodajala.

clock-img

06.01.2006, 06:05

clock-img

sand

pencil-img

105

Najprej črtaj sladkor,povsod.Mleko naj bo posneto,jej sir s 25% maščobo,vse izdelke iz bele moke zamenjaj s polnozrnatimi,pojej veliko zelenjave (kratek čas podušene na olivnem olju),sadje in pij normalno količino vode.Kilce bodo šle pa pa.

clock-img

06.01.2006, 10:30

clock-img

Anonimen

Pazi kaj ješ in kako pripraviš hrano. Predvsem, da ni nič razkuhano. Al dente!!!!!!!

Hujšanje v smislu odklanjanje hrane pa bi jaz črtala. Raje imam 10 kil več kot pa otrok manj mleka.
Meni je sicer ostalo 5 kil, vendar bo šlo z dojenjem še dol. Obvezno bom pa šla po 6 mesecih na aerobiko, da si okrepim še malo mišice. Te pa porabijo tudi več energije.user posted image

clock-img

06.01.2006, 10:38

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Dojenje res ni primeren čas za hujšanje!!!!

Jesti moraš pestro in raznoliko prehrano (črtaš lahko sladkor in cvrtje pa morda še kaj nezdravega), hujšala boš pa potem.

Med nosečnostjo so se ti na bokih, zadnjici in stegnih naredile zaloge za mleko, ki bodo z dojenjem izginile!

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

11.01.2006, 12:08

clock-img

azi

pencil-img

5

Ko sem prišla iz porodnišnice sem imela 10 kg več kot na začetku nosečnosti. Sedaj že 15 mesecov dojim in kile gredo kar dol. Po 10 mesecih sem imela že 2 kg manj kot pred nosečnostjo. Zato nič ne hujšaj, uživaj s svojim otročičkom, nič ne misli na kilograme pa bodo šli kar sami dol.
LP

clock-img

11.01.2006, 13:09

clock-img

Mateja-15

pencil-img

29

Tudi jaz sem prišla domov z 10kg preveč. Dokler sem dojila nisem izgubila niti grama!!! Mogoče sem še samo kaj pridobila. Takoj ko pa je zmanjkalo mleka(med 5 in 6 mesecem) in sem nehala dojit so kilogrami kar sami od sebe izginili in ko je bila hči stara 11 mesecev sem bila jaz na stari teži.
Tako, da se ne obremenjuj preveč!

clock-img

12.01.2006, 21:37

clock-img

MajaPRO

pencil-img

398

Čudno, jaz pa sem z dojenjem lepo shujšala, kljub temu, da sem veliko jedla. Baje, da telo porabi veliko kalorij s tem, ko proizvaja mleko. Vsak teden sem izgubila 1 kg in ko je bil user posted image star skoraj 3 mesece, prišla na staro težo. Zanimivo, da so se kilogrami takrat ustavili - pod staro težo pa ne gre več (čeprav ne bi bilo slabo).

clock-img

24.01.2006, 11:40

clock-img

pat

pencil-img

197

ob telih odgovorih se pa počutim res fajn - pa brez zamere. v porodnišnico sem šla z 10 kg več kot pred nosečnostjo in v enem tednu po porodu sem jih imela celo manj kot pred nosečnostjo. siceir je res, da je bila user posted image  težka 4040g, vendar jem normalno, celo malo več, polno dojim in kljub temu ohranjam težo. res ni pametno hujšat ko dojiš, z malo pomoči grejo kilce same dol...

clock-img

24.01.2006, 15:14

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem