cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hujšanje - pa ne ločevalna! je kdo za?

clock-img

11.01.2007, 13:17

clock-img

2mama

pencil-img

425

Najprej - drzimo pesti za vse vas, ki hujsate po locevalni.
Zanima pa me, ce je katera, ki bi tud hujsala, ampak ne po ločevalni? Raje "po pameti"? Se pravi, ki bi rada spremenila prehranjevalne navade in jih obdrzala za vedno.

clock-img

11.01.2007, 13:25

clock-img

SKORPION

pencil-img

61

Mene pa zanima kako je to po "pameti"? user posted image  Bi se z veseljem pridružila, samo da je učinkovita user posted image  

_____________________________

Vedno je bolje obžalovati nekaj,
kar si storil,
kot pa nekaj,
česar nisi!

clock-img

11.01.2007, 13:38

clock-img

2mama

pencil-img

425

zdaj bolj na hitro: skenslas edino sladkarije in slane prigrizke, uvedes redne obroke ob priblizno isti uri vsak dan, izbiras vec sadja in zelenjave, omejis vnos mascob. se bom verjetno spomnila se cesa. skratka tak, da pocasi hujsas, recimo pol kg do eno kg na teden. in da se ti taka prehrana tolk dopade, da potem ne gres spet na stare navade. pri locevalni je ravno to izvirni greh. ogromno uporabnic se je zredilo nazaj - ce samo ta forum pogledas. ni finta tiste 3 mesece. to ni tak grozno tezko zdrzat. ampak potem...

clock-img

11.01.2007, 13:42

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Sem sicer že članica Bodočih Obešalnikov vendar se trudim tudi spremeniti jedilnik...taka da jaz sem za. Bi mi pomagalo če bi malo pisali kaj jemo.

Kaj pa če bi se temi združili (Obešalniki in hujšanje po pameti)...ker nekako zdrava hrana in delovadba sodijo skupaj?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

11.01.2007, 13:43

clock-img

Taula

pencil-img

6340

delovadba



..telovadba pa res.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

11.01.2007, 13:50

clock-img

2mama

pencil-img

425

taula - se strinjam. itak brez gibanja ne gre. user posted image

clock-img

11.01.2007, 13:56

clock-img

SKORPION

pencil-img

61

Jaz pa se strinjam, da bi nekdo pisal jedilnike. Meni velikokrat zmanjka idej za obroke.  user posted image Ima katera več idej? user posted image

_____________________________

Vedno je bolje obžalovati nekaj,
kar si storil,
kot pa nekaj,
česar nisi!

clock-img

11.01.2007, 15:42

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Sem zraven. Tudi jaz moram nujno spremenit prehranjevalne navade in zraven še shujšat kakih 10kg...kar veliko a ne. Sem že hujšala po ločevalni, a ne zdržim dolgo, ker se mi vedno zalušta kaj drugega kot pa tisto kar lahko jem. Tako da kar povejte kdaj začnemo...pa fajn bi bilo čće bi katera naredila bolj podroben plan.

clock-img

11.01.2007, 15:48

clock-img

Pinga

pencil-img

306

Ojla !

Tudi jaz se pridružujem, če lahko.


Lep sončen pozdrav.

clock-img

11.01.2007, 16:50

clock-img

Luskan

pencil-img

229

2mama, to pa je zelo podobno Montignacu, predlagam, da si prebereš knjigo Prehrana po Montignacu (pred tem sem prebrala tudi Jem, torej hujšam) - super knjiga, zelo razumljivo napisano in predvsem zelo logično. Hec je v tem, da nikoli nisi lačen - držim se že štiri dni in  govorim iz lastnih izkušenj, in da za vedno spremeniš svoje prehranske navade (razvade). Veliko uspeha pri hujšanju vam želim!

clock-img

11.01.2007, 17:48

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Po Montignacu hujšamo od pol kg do en kg na teden. Al pa še manj. Preberi si knjigo Jem, torej hujšam. Izšla je tud knjiga z recepti in jedilniki za 3 mesece. Če pa bi rada vedela kake izkušnje si delimo na RR, pa si preberi tole
http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=821209&mpage=1

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem