cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hranjenje med materino odsotnostjo

clock-img

07.09.2007, 11:05

clock-img

Anonimen

rabim nasvet!

doma imamo 17 dnevnega dojenčka, ki ga dojim. Vendar se je v teh dnevih že večkrat zgodilo, da sem morala nujno it od doma. Otrok se je seveda zbudil in zahteval podoj.

Ima kdo izkušnje z izčrpavanjem in hranjenjem po steklenički v takih primerih - in pa o shranjevanju mleka?

kakšno opremo priporočate?

hVALA VSEM ZAODGOVORE - VNAPREJ!

clock-img

07.09.2007, 11:20

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Jaz sem imela od Aventa pumpico in plastične lončke, kamor sem shranjevala in v njih tudi zamrzovala mleko. Prvi otrok je pil odmrznjeno ali sveže mleko brez problema, ker sem hodila na faks in me ni bilo včasih skoraj cel dan. Tudi na faksu sem si na WC-ju izčrpavala mleko.

Drugi otrok pa ni hotel piti po flaški. Pa sem sprobala različne flaške in mu dala samo sveže mleko, pa ni hotel. Še sedaj pri 8 mesecih ni sprejel nobene flaške, lončka in praktično ne pije nič. Torej sem ga imela 6 mesecev praktično non stop ob sebi. Le zvečer sem šla lahko kam za več ur, ko je zaspal.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem