cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hrana pri dojenju

clock-img

05.04.2006, 12:00

clock-img

metaa

pencil-img

208

Zanima me, čemu se tiste, ki dojite izogibate, kar se tiče hrane. Je sploh kaj "prepovedano" (razen kakšnih stročnic). A jajca napenjajo, kaj je s čokolado (zmešalo se mi bo brez) in ostalimi sladkarijami, salamami, predvsem pa me zanima, če imate kakšne ideje za prigrizke.
Hvala!

clock-img

05.04.2006, 12:51

clock-img

golob

pencil-img

69

ja jaz sem prvi mesec pazila, da nisem jedla surovega sadja in zelenjave,
zdaj pa ne jem jagod in svinjine (kar pomeni,da odpadejo skoraj vse salame) in pa majoneze.
No saj se da še kaj drugega pojest!
Lp

clock-img

05.04.2006, 13:07

clock-img

April

pencil-img

5459

Poleg tistih stvari, ki se jih je na splošno dobro izogibat, jaz nisem jedla jabolka. Ker ga je po njih zvijalo. Sama pa boš najbolje vedla in s poskušanjem ugotovila kaj tvoji pikici ne paše.

Se pa čez čas tudi utrdijo.user posted image  Jaz danes jem vse kar mi paše. Sin je star 11 m in se še dosti doji.

clock-img

05.04.2006, 16:45

clock-img

natasar

pencil-img

92

Najboljše, da ne ješ stvari, ki napinjajo:najbolj zelje, gobe, fižol.Mojo hčerko je prve 3 mesece vseeno zvijalo-bolje rečeno črvičilo, čeprav sem pazila na prehrano.Nisem jedla meso v omaki, ki je bilo prepraženo na čebuli, suhe klobase itd. V prvih mesecih imajo dojenčki še nezrelo črevesje, zato imajo probleme s prebavo.Bodi pa pazljiva na izdelke, ki imajo pretečen rok uporabe.Moja sestra je spila ledeni čaj-ni gledala rok uporabe in je imela norišnico ponoči:hčerka je celo noč jokala in se zvijala-krči. Aja še to, čokolada je od nosečnosti naprej moja dnevna stalnica.

clock-img

05.04.2006, 16:51

clock-img

chips

pencil-img

758

Jaz sem prve 3 mesece pazila na prehrano,sedaj pa jem vse razen surovega sadja

_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

clock-img

05.04.2006, 17:05

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Prve 3 mesece nisem jedla hrušk, zelja, fižole, ostalo pa vse. Junija sem rodila, jeseni pa sem na veliko jedla kostanje in ji ni bilo nič.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

05.04.2006, 19:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.04.2006, 21:31

clock-img

renan

pencil-img

1377

Prvi in drugi mesec sem malo pazila: nisem jedla stročnic, zelja, jajc, od sadja pa le jabolka, banane in mandarine. Zdaj, ko je mali star 3 mesece jem skoraj vse, edino grah ga še napenja in tudi fižola ter zelja zaradi tega še ne upam jesti. Cel čas sem jedla solato, tu in tam čokolado, tudi gobove omake...Ne jem še pomaranč, mandor, ipd., ker dobi vneto ritko...

LP,
Renan

clock-img

05.04.2006, 23:38

clock-img

vall

pencil-img

24

Na začetku sem se izogibala sadju in zelenjavi tudi vloženi, ker ga je to napenjalo, ostalo sem pa jedla vse - tudi salame. Z napenjanjem oz. kolikami nismo imeli prevelikih problemov. Zdaj pri 5,5 m pa jem skoraj vse razen fižola.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem