cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hrana po porodu

clock-img

11.10.2007, 13:06

clock-img

ursy78

pencil-img

158

mene pa zanima kaj kaj kuhate?jest nevem kaj naj jem,da nebo mojegauser posted image zvijalo.saj sedaj od začetka ker je star 14 dni.jest sem čist brez idej

clock-img

11.10.2007, 13:26

clock-img

Petraa

pencil-img

1205

Nisem menjala hrane ali se čemu odpovedala.Sem jedla vse

clock-img

11.10.2007, 13:29

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Enako.

clock-img

11.10.2007, 13:30

clock-img

pika30

pencil-img

1150

Praktično lahko ješ vse samo izogibaj se pikantno začinjeni hrani.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

clock-img

11.10.2007, 13:36

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

izogibati se moraš predvsem začinjeni hrani in srovemu sadju.jaz sem se po prvem porodu zelo pazila ampak vsi pravijo da se otrok že skozi nosečnost navaja na to hrano..aja pa svinjsko meso je malo težje prebavljivo-temu sem se tud zelo izogibala

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

11.10.2007, 13:39

clock-img

MAŠKA

pencil-img

1605

Izogibaj se tudi paštet, hrenovk in vsega kar vsebuje veliko konzervansov. Te zadeve zelo napenjajo. tako mi je patronažna povedala.

clock-img

11.10.2007, 17:03

clock-img

Sisy

pencil-img

6750

dokler ne boš poskusila ne boš vedela kaj tvojega dojenčka napenja...

ene napenjajo delikatese,druge sladkarije,tretje mlečni izdelki četrte pa spet sadje in zelenjava,torej ni pravila...

Jst sem začela normalno jest pa bila pozorna če bo imela po kateri hrani težave in ugotovila da ne smem jest sladkarij,čokolade,mleka in solat.

Torej ni pravila.

Vsak ti bo povedal nekaj drugega česar ne smeš jest pa to ne pomeni da bo tudi pri tebi tako.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)







clock-img

11.10.2007, 17:54

clock-img

birdy

pencil-img

5352

dokler ne boš poskusila ne boš vedela kaj tvojega dojenčka napenja...

ene napenjajo delikatese,druge sladkarije,tretje mlečni izdelki četrte pa spet sadje in zelenjava,torej ni pravila...

Jst sem začela normalno jest pa bila pozorna če bo imela po kateri hrani težave in ugotovila da ne smem jest sladkarij,čokolade,mleka in solat.

Torej ni pravila.

Vsak ti bo povedal nekaj drugega česar ne smeš jest pa to ne pomeni da bo tudi pri tebi tako.



To in pa še da se sprijazniš z dejstvom da skoraj vsakega otroka kdaj napenja.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

12.10.2007, 14:36

clock-img

nežek

pencil-img

14

jes sm pa kar pazila, da ni blo surovega sadja, pa začinjenih stvari in hrane ki napenja. Prvi mesec je bil jedilnik res bolj skop, goveja juhica, pire krompir, čežana, špinača, namazan kruh bebe piškoti,... taka bolj lahka hrana. To pa tudi zato, ker je našo malo hitro zvilo. Že kuhan grah in stročji fižol v juhici sta povzročila krče. Izogibaj pa se alergenim stvarem (jagode orehi, lešniki, paradižnik-surov) Mislim da se splača 1 mesec potrpet in pol počasi začet z novim.
Bolje preventiva kot kurativa, če je potem sploh možna pri raznih alergijah.

clock-img

13.10.2007, 14:10

clock-img

Anonimen

Jaz ne jem svonjskega, svežega sadja še nisem in sveže zelenjave tudi ne. Drugače pa čisto vse isto kot pred porodom.
Zvija pa ga skoraj v vsakem primeru, včasih bolj in včasih manj, ker jem vsak dan kaj drugega in ga vsak dan kaj zvija. Žaluser posted image .

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem