cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hrana na poti

clock-img

20.01.2006, 11:49

clock-img

cofka

pencil-img

59

Mi smo začeli z dodajanjem hrane, sedaj imamo že pribljižno 4 obroke. Me pa zanima, kako vi pripravite hrano, ko greste kam na obisk. Ali jo nesete s seboj ali jo pripravite tam. Jaz sem ji za enkrat nesla kakšen frutek. Naslednji teden pa imamo namen, da gremo na obisk za cel dan, pa ne vem, kako naj uredimo hranjenje takrat. Ali naj ji pripravim že doma in nesem s seboj?

clock-img

20.01.2006, 11:58

clock-img

ona

pencil-img

3685

Če greš kam,da lahko pogreješ hrano,jo vzemi s sabo,če ne pa tudi če vzameš frutke ali jogurte.Zaradi tega če bo otrok en dan jedel bolj tako hrano ne bo nič narobe!Mi oz.jaz večkrat,ko grem kam za cel dan,vzamem frutke in podobne stvari!

clock-img

20.01.2006, 20:05

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Tudi jaz sem tako delala,kot pravi Elis30.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

21.01.2006, 10:02

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Če grem na obisk k moji mami, ji tam pripravim vse, ker pač lahko.
Če bi šla pa kar tako malo nekam, bi vzela Hippke in mleko, pa v kaki gostilni ali kafiču prosila za vročo vodo, da bi pogrela ali naredila mleko.
Imam tudi Hippove mlečne kašice, ki že vsebujejo nadaljevalno mleko in jih samo še zmešaš s toplo vodo, tako da ni problem, karkoli bi že jedla, lahko.

clock-img

21.01.2006, 11:15

clock-img

nejča

pencil-img

178

Jest mam pa vedno sabo termovsko z vročo vodo, že zaradi mleka in pa kakšno Avent posodico + žličko + slinček

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem