cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hrana / čaj

clock-img

21.06.2005, 13:33

clock-img

Anonimen

zanima me kako naj otroku dam caj, ne da bi zamenjal caj z obrokom hrane??
trenutno dobiva hipp pre.
kateri caj je vrdu za otroka starega 3 tedne?

lp, nina

clock-img

21.06.2005, 13:45

clock-img

dory

pencil-img

8852

Midva sva mela od zacetka hippov komarckov caj...pa zarad tega ni nic manj jedel...l

clock-img

21.06.2005, 14:07

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Moj je zmeraj pil vodo, ne kuham mu čaja. Razen v začetku zaradi krčev.

clock-img

21.06.2005, 16:24

clock-img

Anonimen

Vodo vodo prekuhano vodo.
Pa če dojiš ti tako ni potrebno dodajat tekočine,ker se odžeja že pri tvojih prsih.

clock-img

21.06.2005, 16:32

clock-img

babylove

pencil-img

2473

v poletni vročini bi jaz tudi dojenemu otroku dala vodo za žejo. Ampak mislim, da niti ni dojen, če pije hipp mleko :zmeden:

clock-img

21.06.2005, 16:45

clock-img

Anonimen

Ja kaj pa vem kaj je to hipp pre:zmeden2:

clock-img

21.06.2005, 16:54

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Saj jaz tudi ne vem, sklepam pač, da ne teče iz zizike ;)

clock-img

21.06.2005, 20:55

clock-img

Anonimen

Ne ne to ni iz zizike:)-kak pa ste jim davale to?ker meni se nik zbudi in joče takrat mu dam mlekeca, drugace pa tak nič ni zbujen,razen ce ma slab dan:zmeden2:

clock-img

21.06.2005, 21:26

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Ja če otrok ni dojen, potem moraš nujno dodajati tekočino! Najbolje vodo-ponudi mu jo med obroki! Mojem vsak dan dam vodo ali čaj, pa mi vsega skupaj spije od 20-50 ml, je pa dojen!
Ja če pa spi, pa mu daj samo mleko, če je pa buden-kar v naslednjih tednih bo vrjetno več, pa vmes dodaj vodo!
Lp, Eva in Luka

clock-img

21.06.2005, 21:33

clock-img

Anonimen

koiko čaja pa je dovoljeno popit zdaj:zmeden2:

clock-img

21.06.2005, 22:20

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Voda.

clock-img

21.06.2005, 22:20

clock-img

Mojca P.

pencil-img

688

Tudi jaz priporocam vodo, ce bo imel pa tezave s prebavo pa bebe caj (filter vrecek, ke rni sladkano!).

Daj mu veckrat na dan po priblizno 20ml. Taka navodila smo dobili mi takoj po rojstvu, ker je moral dobivat tekocino (kljub temu, da sva se samo dojila) zaradi zlatenice (potem dejansko polula bili rubin).

Ne mu dat pa tik pred obrokom, rajsi nekje vmes med dvema obrokoma.:rozica:

clock-img

21.06.2005, 22:52

clock-img

Lauri mauri

pencil-img

129

Meni se zdi v redu kamilični hippov čaj, a ne prepogosto. Moja :duda:je več spila če ni bila sama voda in to šele v 3. mesecu, prej samo dojenje. Zdaj poleti pa bi ji tudi prej dodajala vodo ali čaj. Dajem ji pa 1 uro po dojenju, drugače se ji vse v želodčku premeša in se mi zdi da naredim več škode kot koristi.Če je otrok siten pa lahko pomeni da je žejen.:racka:

lp

clock-img

21.06.2005, 23:04

clock-img

TaRe*

pencil-img

1401

Joj,voda,voda...saj ne rečem,no.Moja jo tudi obožuje,ampak ne vem pa,zakaj ne bi bil čaj dober za :duda:
Naprimer v tej vročini,na sprehodu nap.voda,ki je v steklenički že kakšno uro res ni več fajna za pit,vsaj jaz jo ne bi.Ne vem,če ni čaj boljši.

Jaz sem kuhala od prvega dne(no,od petega pa res..),1dl vode,3 janeže,3 kumine,3 cvetke kamilice.
(no,kasneje sem malo povečala..1 dl,6zrnc.....)

clock-img

22.06.2005, 12:35

clock-img

ribica.

pencil-img

2165

Pa saj čaj sploh ni obvezen. Pri nas ga ni hotla, pa nismo silili. Je pa ravno tako blo vse ok.

clock-img

22.06.2005, 18:26

clock-img

tejč

pencil-img

1926

naša ima dobrih 6 tednov in ji dam prekuhano vodo, včasih pa čaj. če ma krče, plantex, pila je že tudi bebe čaj, komarčkov...spije pribl. 40 ml na dan, včasih več, včasih manj. ker ne pozna stekleničke, ji pomagam z žličko.

hippovi čaji vem da so od 2. tedna dalje...

lp.

clock-img

22.06.2005, 20:29

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

S cajem res ni nic narobe. Ce je nesladkan seveda. Sadne caje pa zobozdravniki odsvetujejo, ker vsebujejo prevec sadnih kislin in so slabi za zobke... Taksen caj kot ga Tare kuha je ful ok..

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem