cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hormonske motnje

clock-img

09.05.2009, 10:37

clock-img

mojčika

pencil-img

2406

Sicer ne vem, če to sodi sem, a vseeno, ker bi rekla, da je kar povezano z dojenjem.

16. 3. sem rodila s CR, drugič, in sem po tem imela dolgo čiščo, 5-6 tednov, po tem nekaj dni nič in nato en teden sveže krvi kot rahla M, tako so rekli tudi v porodnišnici, da najverjetneje že M. Sedaj od zadnje M ni minilo niti 14 dni in je spet tukaj in s tem tudi tipično počutje, ki ga imam ob M.

Dojim pol, dodajam pol, samo vseeno se mi to zdi čudno???? Jemljem tudi Tametil.

V porodnišnici pravijo hormonske motnje???

Ima katera kako izkušnjo, prvi pregled pri G imam pa naslednji teden.

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

clock-img

18.05.2009, 10:35

clock-img

ČebelicaMaja

pencil-img

1075

Mojčika... jaz sem imela skoraj enako izkušnjo- totalno zmešane cikle M oz. krvavitve- so mi dali hormone pregledati, pa so vsi OKuser posted image  še sedaj po 8m, sem imela spet nek izcedek, ki ne spada ne pod M ne pod krvavitev... se bo že uredilo- če je UZ ok, prosi G da ti vzame kri in pregleda hormone... samo jaz bi počakala še malo časa, morda se pa uredi samo od sebe...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem