cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hmm - voda vmes??

clock-img

06.10.2005, 21:05

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

No ja naslov je bolj blesav, ampak se mi ni dalo razmišljat..

Nekje sem zasledila (pa sem pozabla kje), da ni priporočljivo, da piješ vodo med obroki oz. medtem ko ješ.. baje bi si naj na ta način hitro zapolnil želodec, pa imaš hitro občutek sitosti (potem pa spet hitro občutek lakote user posted image ), pa baje da tudi redči to kislino, ki razgrajuje našo hrano..

Se tega držite??? Jaz se trudim, a kaj ko dostikrat kar pozabim pa naredim vmes kak požirek.. user posted image (še posebej ko jem kaj bolj konkretnega)

clock-img

06.10.2005, 21:18

clock-img

Anonimen

Če jem solato zraven, ne pijem nič.

Če pa kaj bolj takega, pa včasih tudi kak požirek, a v času diete zelo redko. Nekak opažam, da sploh nisem tako žejna, kot drugače. Verjetno zaradi velike količine sadja, ki ga pojem. Absolutno premalo pijem.

clock-img

06.10.2005, 21:19

clock-img

Anonimen

Ne samo da naj ne bi pili med obroki, v mojih navodilih piše:
Pijete lahko 10 minut pred ali dve uri po obroku!
Ne pijte medtem, ko jeste.
Jaz se tega, da ne pijem medtem, ko jem, držim. Že od nekdaj, zato mi ni težko. Ampak tisto 2 uri po obroku, pa tudi 10 minut pred, mi pa na kraj pameti  ne pride, da bi še to upoštevala. Po tem, ko se najem, sem kmalu zelo žejna in pijem.

clock-img

06.10.2005, 21:32

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Splišni, jaz tudi... user posted image Si splohne znam predstavljat, da 2 uri po obroku ne bi nič pila user posted image

Najbolj pa sem žejna po kostanjih, češnjah ali sladoledu user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.10.2005, 21:35

clock-img

Anonimen

Ma bomo pa malo počasneje hujšale, saj nam je fletno, ko takole klepetamo.user posted image  Drugače bo prehitro konec.

clock-img

06.10.2005, 21:37

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Splišni, user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.10.2005, 08:22

clock-img

Anonimen

Jaz isto kot Splišni.

clock-img

07.10.2005, 08:51

clock-img

mojchka

pencil-img

300

2 uri po obroku ne pit, tudi meni ne gre v glavo.
Kdaj boš pa potem pil? A po tistih dveh urah pa takoj pol litra, da potem prideš na tista 2 litra dnevno?!!!
Jaz pijem, ko sem žejna, pa še kdaj vmes, ko grem mimo kozarca in se spomnim, da je treba dosti pit.

_____________________________

LP
mojca

clock-img

07.10.2005, 09:13

clock-img

Maja0505

pencil-img

168

Jaz tudi bol malo pijem. Kar se pa tiče pitja med obrokom. Vode ne pijem nikoli. Kvečjemu kozarec vina.user posted image Pa še to bolj poredko.

clock-img

07.10.2005, 09:33

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Med obroki ne pijem. Niti nisem nikoli, edino včasih, če je kaka suha hrana, sicer pa za mene ni kosila brez solate, tak da se itak tam "napijem"user posted image user posted image ampak da dve uri po obroku ne pijem?? to bi ja dehidrirala. jaz kr dosti pijem, sem skozi žejna. Tudi drugače, ne samo med dieto. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

07.10.2005, 10:21

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Jaz sem ravno o redčenju kisline z vodo včeraj brala (se pravi tisto: dve uri po obroku) baje je to larifari, razen, če spiješ naenkrat(v minuti) pol litra. Če pa piješ po deci, dva deci vode, pa ni problema.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem