cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

histeroskopijo

clock-img

25.03.2011, 16:47

clock-img

klara2007

pencil-img

219

je že katera bila na omenjenem posegu?
zanima me potek, če je boleče itd. grempa v mb

clock-img

25.03.2011, 17:21

clock-img

olana

pencil-img

403

Ja jaz sem jo imela, delali pod narkozo, odstranitev pregrade. Samega postopka itak ne čutiš, pol je pa mal neprijetno, sam se da potrpet.

clock-img

25.03.2011, 22:04

clock-img

klara2007

pencil-img

219

ampak men je rekel, da delajo na živouser posted image

clock-img

26.03.2011, 10:12

clock-img

olana

pencil-img

403

Da nisi mogoče zamešala za HSG, ko gre s tekočino v maternico in slika. Tisto je možno na živo.

clock-img

26.03.2011, 11:33

clock-img

vila

pencil-img

163

Jaz sem imela histeroskopijo novembra 2010 v MB. Delala mi je na živo, in sicer mi je odstranila polip ali miom, ni vedla, kaj je, v maternici. Malce neprijetna zadeva, ampak se da preživet.



_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

clock-img

26.03.2011, 12:39

clock-img

klara2007

pencil-img

219

Jaz sem imela histeroskopijo novembra 2010 v MB. Delala mi je na živo, in sicer mi je odstranila polip ali miom, ni vedla, kaj je, v maternici. Malce neprijetna zadeva, ampak se da preživet.


kako to misliš malce neprijetna zadevauser posted image user posted image user posted image a boli, ali je samo neprijeten občutek???
jst bi šla sicer na čiščenje, ampak ker dojim mi je predlagal to...čeprav ne vem kaj je boljše oz. lažje?!
kako pa vse to poteka???

clock-img

26.03.2011, 20:19

clock-img

vila

pencil-img

163

boli sam takrat, ko ti gre s kamero notri, mene je opozorila, pol je pa čuden občutek, ker skoz dovajajo vodo zraven, da lažje vidi, neprijeten občutek napihnjenosti.Pa pri meni je poseg trajal zelo dolgo, ca. 40 minut, ker je morala polip dvakrat razrezat, da ga je lahko odstranla. V glavnem, da se preživet, nič bat, so ful prijazni.



_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem