cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hipp ali aptamil????-NUJNO!!!!!!!!!!

clock-img

27.12.2008, 20:10

clock-img

ključek

pencil-img

9047

katero mleko je boljše za zamenjavo novalaca???ker po n. mi mala ful bruha, zeleno kaka in non stop podiramo kupčke (skoz riga). in ker to traja že malo dalj časa, se mi zdi pametno zamenjati, pa ne vem, kaj je boljše. prosim za nasvete, vaše izkušnje.....

hvala in lp. user posted image

clock-img

27.12.2008, 20:16

clock-img

koala

pencil-img

5539

Čisto odvisno od otročka, jaz bi izbrala hipp.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

clock-img

27.12.2008, 20:30

clock-img

lotoska

pencil-img

768

Iz novalaca smo šli pri nas na  Aptamil. Najprej iz lekarne, potem pa iz Mullerja, kjer je bil cenejši.

clock-img

27.12.2008, 21:08

clock-img

Zala01

pencil-img

1408

Jaz sem imela podobne probleme pred cca.3 leti, z novalaca sem prešaltala zelo hitro na hipp, na katerem sem ostala vse do  njegovega 1. leta starosti. Pa še ful rad ga je pil.lp j.user posted image

clock-img

27.12.2008, 23:08

clock-img

Anonimen

Naša pa Hippa ne mara preveč, ker je pregost. Začeli smo z Novalakom in je bil vredu ... se mi zdi da boljši tudi od Aptimila, ki ga imamo zdaj. Me pa zanima kje se še Novalac dobi (razen v lekarni)? Sem gledala v Mullerju in DMu, pa ga nimajo ...

clock-img

28.12.2008, 11:15

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

oba na aptamilu..... ta velika sicer ne več, tamali pa ja.... sem zelo zadovoljna, zapira jih ne, bruhajo tudi ne....

o hippu pa ne vem nič, sploh da obstaja...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

clock-img

28.12.2008, 11:19

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

IZVIRNO SPOROČILO: koala
Čisto odvisno od otročka, jaz bi izbrala hipp.


Se strinjam user posted image

clock-img

28.12.2008, 16:47

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

IZVIRNO SPOROČILO: koala

Čisto odvisno od otročka, jaz bi izbrala hipp.



enako.
Smo tudi prešli z Novalaca AC po katerem je bila lačna na Hipp 1 in je bilo ok. 

clock-img

28.12.2008, 16:57

clock-img

SaTiSa

pencil-img

303

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Naša pa Hippa ne mara preveč, ker je pregost. Začeli smo z Novalakom in je bil vredu ... se mi zdi da boljši tudi od Aptimila, ki ga imamo zdaj. Me pa zanima kje se še Novalac dobi (razen v lekarni)? Sem gledala v Mullerju in DMu, pa ga nimajo ...






Novalac se dobi samo v lekarnah. Je pa v Avstriji zelo cenejši, saj b njihovih lekarnah stane 800g 9,95€, pri nas pa če se ne motim 400g nekje 8€.

clock-img

28.12.2008, 17:30

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Jaz od začetka uporabljam aptamil in ni nikoli bruhal ali pa posledično več ali manj kakal. Rad ga ima še zdaj. Kupujem pa v mulerju, ker je cenejši (zdaj ko ima eno leto aptamil junior ki stane 9,95€-800g).

< Sporočilo je popravil botrca -- 28.12.2008 17:31:11 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem