za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
moram se malo olajšati . moja 5,5m stara je rahlo hipotonična, mehka v rokicah. rokice drži stran od sebe tako kot če bi iskala ravnotežje ali pa pilotirala ampak samo kadar jo daš v sedeč polžaj ali kadar jo nosiš pokonci. naša P nas je napotila na razvojno... vso ok. ampak datum imava čez 2 meseca .v drugem zdravstvenem domu pa nas ne sprejmejo ker spadamo pod vič...v teh dveh mesecih pa lahko naredim več škode ker je ne znam prav usmerjati...poklicala sem nekaj privat fizo..in neofizijo...terapevtov pa so vsi zasedeni... tako da iščem rešitve... no sam hotela sem se oljšati in morda mi lahko katera mamica pove kak nasvet....
17.04.2008, 13:12
cofek
781
ne vem če si že poklicala, ampak mi smo hodili k njej in je ful fajn, pa tudi tako dolgo nismo čakali - pred cca. 1,5 leta. Breznik Tatjana, Drenikova 21, Lj; 01/519 36 48 je pa 100% privat oz. samoplačniško
17.04.2008, 22:15
nancy300
55
Zdravo,
Sama ti sicer ne morem točno svetovat, imam pa enega dobrega znanca, ki ve veliko o tem. Sem videla tvoj post in potem sem govorila z njim in on ti mogoče lahko pomaga. Lahko ti dam kontakt, če hočeš, mi piši na ZS.
LP,
Neda
19.04.2008, 23:03
zima22
28
ja, mi smo imeli podoben problem poleti, ko zaradi dopustov nismo mogli dobit termina prej kot v 1,5 m. Najprej smo dobili v mostah, pri dr. zavrlovi, smo kar zadovoljni. Čeprav ko prvič prideš iz razvojne, imaš itak občutek, da otroka ne znaš ne prav prijet, ne dojit, ne previt, ne nosit. Ne vem, pri nas smo sicer imeli blago hipotonijo, mislim pa, da bi se zrihtalo samo od sebe. Otroci pač rabijo svoj čas.
27.04.2008, 08:34
mateyka
13812
e rahlo hipotonična, mehka v rokicah. rokice drži stran od sebe tako kot če bi iskala ravnotežje ali pa pilotirala ampak samo kadar jo daš v sedeč polžaj ali kadar jo nosiš pokonci.
zakaj je pa to tok slabo? men se ne zdi to nič posebnega.. kaj pa ko je recimo v kakem stolu (a la bumbo, stol za hranjenje ipd.) in ma oporo v sedišču, kako pa takrat rokce uporablja?