cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hemoroidi po porodu

clock-img

24.02.2005, 12:44

clock-img

mischka*

pencil-img

11

Zanima me, če je katera fasala to nadlogo po porodu in kako se je rešiti? Pred nosečnostjo nisem nikoli imela probleme s prebavo, zdaj pa se je vse skup na glavo obrnilo. Edino kar mi pomaga je zjutraj tešče turška kava pa še te ne smem velik, ker dojim:(
Prosim za nasvete:sloncek:

lp

clock-img

24.02.2005, 12:47

clock-img

Lenny

pencil-img

3241

Sem jo fasala, na srečo v zelo blagi obliki. Rešitev pri meni: zvečer malo suhega sadja.

clock-img

24.02.2005, 13:01

clock-img

sa

pencil-img

651

Jaz sem jih tudi fasala,pomagajo svecke Modulex ali Faktu,pa tudi krema Faktu obstaja..je pa samoplacnisko tako da lahko kar sama kupis v lekarni.Meni so zelo pomagale svecke,vendar me se tu pa tam spt presenetijo:(.
Upam,da bo cimhitreje mimo

clock-img

24.02.2005, 13:07

clock-img

zdenka17

pencil-img

18

Ja jaz sem tudi imela hemeroide :(( in to zelo hude, da mi tudi moduleks krema ni pomagala, ki si jo lahko kupiš v lekarni. Na RR mi je ena prijazna mamica svetovala naj probam ognjičevo mazilo in je uspelo. Čisto sem odpravila in to samo enkrat sem namazala. Imela sem domače mazilo. Za prehrano pa ti svetujem, jaz sem bila tudi zelo šivana po celi porodni poti, da si kupiš črni kruh s semeni, da boš imela mehko blato. :bravo::miska:
Želim ti, da to nadlogo kmalu odpraviš.



LP

clock-img

24.02.2005, 13:17

clock-img

Lunca1

pencil-img

6022

Ja, jaz sem jih tudi. Uporabljala sem kremo Modulex, pa umivala sem se z mrzlo vodo, sam pol sem pa vnetje mehurja fasala.:ups: Poleg tega sem bila pa še zaprta, imela trdo blato, da je še bolj bolelo. upam da se jih čimprej znebiš.

clock-img

24.02.2005, 13:19

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Tudi jaz sem se umivala z mrzlo vodo in uporabljala kremo Modulex in mi je pomagala.

clock-img

24.02.2005, 13:46

clock-img

mischka*

pencil-img

11

aha...res hvala vsem za nasvete:sloncek:

clock-img

24.02.2005, 17:21

clock-img

puri

pencil-img

2171

Pomaga ognjičeva krema in umivanje z mrzlo vodo!

clock-img

25.02.2005, 02:20

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

ja, tudi jaz se vam pridružujem

jaz blato mehčam z veliko mineralne vode, pa mi zaenkrat kar uspeva, samo še vedno ni tako kot bi moralo biti

vsem čimprejšnje okrevanje po porodu

clock-img

25.02.2005, 11:03

clock-img

malika

pencil-img

3199

Jaz sem imela grozne probleme in bolečine prve tri mesece. Pomagalo ni nič. ne modulex krema, ne umivanje s mrzlo vodo.
Pila sem ogromno vode in jabolčnega kompota in pojedla veliko jogurta in kislega mleka. Čisto sem se pa znebila trdega blata(nadloga pa je ostala), ko sem ponovno začela pit kavo.Saj če jo spiješ samo zjutraj in če malega ne zvija, ni nič narobe. Ena skodelica ne škodi.

clock-img

26.02.2005, 12:13

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

ne se smejat- samo kaj pa je sploh to:zmeden:

clock-img

27.02.2005, 10:12

clock-img

urskas

pencil-img

683

tudi sama sem imela že kar nekaj problemov te sorte. Ne pomaga mi niti modulex niti domaže ognjičevo mazilo. Lašala sem si težave z ledenimi obkladki ter kozarcem toplega donata na tešče. Pazim pa tudi na to da veliiiiko pijem (cca. 5 litrov).

LP

clock-img

27.02.2005, 21:58

clock-img

zdenka17

pencil-img

18

Danes mi je prijateljica povedala da je ona zmešala med in ognjičevo mazilo.
Probajte, pa srečno.:metulj::muca:9nebesa

LP

clock-img

14.03.2005, 11:08

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

MOYCA očitno si srečnica k tega nisi fasala. To je zoprna zadeva ko ti žila pri danki izstopi in zelo težko kakaš.Te boli ko hudič. Jaz sem vedno poskrbela da je bilo blato mehko-če ni šlo sem si pomagala s svečko, pa Modolex mazilo, pa tuširanje z vodo po vskai potrebi. Pa ne mrzlo ampak z mlačno oz. tako da mi je pasala na kožo. je pa trajalo ene 4 mesece da me ni več bolelo.

clock-img

15.03.2005, 14:17

clock-img

Nika27

pencil-img

45

Temu pravijo tudi zlata žila. Js si pomagam s suhimi figami in vsaj litrom nemehurčkastega malo pogretega donata dnevno.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem