cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hemeroidi

clock-img

01.05.2008, 13:16

clock-img

petrolejka

pencil-img

147

Živjo,

mi lahko prosim tista, ki je imela ali ima hemeroide pove, kako naj bi zgledali in točno kje se nahajajo? Jaz sem 9t po porodu in ko grem na blato, me občasno zelo zapeče - ko imam trše blato. Imam pa 3 male bunkice okoli rane - precej raztrgan presredek in me to peče. G mi je rekla, da te bunkice ostanejo. Sedaj pa ne vem ali so to hemeroidi ali kaj?? Ali so hemeroidi samo okoli zadnjične luknje ali prevej naokoli?user posted image

clock-img

01.05.2008, 15:25

clock-img

mary_lou

pencil-img

1187

CAw in dobrodosla v klub hemeroidk hehehe ja punca to so hemeroidi. Jest sm 10 tednov po porodu in jih tud se mam. sm vse kreme probala kar so jih punce tle priporocile pa ni blo ne vem kakega ucinka pol sm pa vzela zadevo v svoje roke in kupila hrastovo lubje za obhladke si skuham pol to lubje kot pise na navodilih notri namocim blazinice une kozmeticne in da,m zmrznit v skrinjo zvecer pa na rito. pol se grem stusirat in si se rito mal obrisem z robcki za hemeroide in namazem s kremo iz galenskega laboratorija jo sami delajo rece se pa mazilo proti hemeroidom. To delam zdej en teden in so hemeroidi ze za pol manjsi. Poskusi pa upam da se jih cimprej znebis.

lp


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

clock-img

01.05.2008, 17:27

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Najbolj ti bo pomagalo to,da si urediš prehrano!!!!če bo blato mehko ne boš imela težav

clock-img

01.05.2008, 17:49

clock-img

mary_lou

pencil-img

1187

Problemov res ne bos imela ce si uredis prehrano vendar pa hemeroidi ne bodo izginili se vedno bodo tam le bolecin ne bo vec. Tako da se jih moras znebit in se poskrbet za prebavo da se ne pojavijo novi.

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

clock-img

01.05.2008, 17:54

clock-img

petrolejka

pencil-img

147

Hvala mary_lou za napotke! Robček imam, kremo tudi, pa še šentjanževo olje, hrastovo lubje sem pa uporabljala samo ko se je rana celila in nisem vedela, da pomagajo tudi pri hemeoridih! Hvala! A te blazinice imaš na riti čez noč? Te bolijo cele dneve ali samo ko greš na blato? Tudi če imaš mehko blato? Ali samo kadar imaš trdo blato?
Zelo pazim na prehrano že od začetka in sploh nisem imela problemov s prebavo... sedaj pa to...Pravijo, da se jih ne da odpraviti kar tako... jaz pa upam, da se jih bo dalo!user posted image  No, vsaj upam lahko.

clock-img

01.05.2008, 18:01

clock-img

mary_lou

pencil-img

1187

Na zacetku so me bolel tok da se sedet nisem mogla sm po porodu na slaufu sedela zarad tega zdej me pa sam se mal boli k grem na blato pa mam mehko blato. So pa res manjsi. Mors se jih pa znebit da se ne bi slucajno notr odmaknil v crevo to so pol notranji hemeroidi in to je sele pol sranje.

Ne blazinice mam samo tok casa gor dokler so mrzle kao mrzli obhladki. K hemeroid je vbistvu otecena vena v crevesju in zato mors hladit da oteklina zgine. Tud pod tusem pazi da se ne prevec s toplo vodo da ne bi se bolj zateklo.

Mene je to tok bolel da sm skor diplomirala iz hemeroidov hehehe pa nobena draga krema mi ni nic pomagala samo to kar sm ti prej napisala.


_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

clock-img

01.05.2008, 22:02

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

če si pazila na prehrano potem ne bi smela imeti težav in ne bi smela imeti trdega blata.Tako da si na netu poišči ,imaš vse zapisanouser posted image

clock-img

01.05.2008, 22:28

clock-img

andie

pencil-img

427

Ali so hemeroidi samo okoli zadnjične luknje ali prevej naokoli?



Ja, sam okol njeuser posted image
Lej, najbolj in najhitreje pomaga (vem, k sem po porodu mela izpadle hemoroide in je bolel bol ko porod, da sedet nism mogla) MODOLEX mazilo iz lekarne.
V par dnevih bo bolš, 100%.

clock-img

02.05.2008, 19:16

clock-img

petrolejka

pencil-img

147

Ja če so samo okoli luknja, potem jih pa nimam user posted image . Mogoče pa moram dati času čas, ker sem bila res strgana... Hvala vsem za javljanje!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem