cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

hayeva dieta

clock-img

01.03.2007, 12:44

clock-img

ms15

pencil-img

109

Pozdravljene,
a mogoče katera hujša po tej metodi?Gre za  kombiniranje obrokov, a imaš vsak dan Škrobni, beljak.,in akotvorni obrok.
Sama sem začela pred 2 tednoma, tehn,kaže 1,5kg manj, pa bi rada primerjala še s katero če gre o.k.dol.
(saj veste, rada bi, da bi tehnica vsak dan kazala kg manj).

lp manja

clock-img

01.03.2007, 12:47

clock-img

karinka

pencil-img

257

Kakšna dieta je pa to. A imaš jedilnik ? Tudi jaz bi rada spravila dol kakšne 4 kg, pa bo čisto super.user posted image

clock-img

01.03.2007, 13:12

clock-img

ms15

pencil-img

109

To je po knjigi Zdravo kombiniranje hrane. So primeri jedilnikov, a jah jih sedaj sestavljam sama-upam da pravilno. To dieto sem izbrala, ker dojim in drugo ne pride v poštev. Gre v bistvu bolj počasi, ker je kot nekakšno zdravo prehranjevanje. V glavnem pazim, da ne mešam hrane, ki ne gre skupaj. Do sedaj nekako gre, ko neham dojit, bom šla v kaj bolj konkretnega.
lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem