cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

govor babici-ob 80. letnici

clock-img

17.07.2012, 21:26

clock-img

angelček moj

pencil-img

52

Mi katera pomaga,kako naj sestavim govor za babico ob njenem jubileju,kajti želim,da ji ostane ta dan v spominu!

hvala

clock-img

17.07.2012, 21:43

clock-img

Nocturama

pencil-img

127

Gre za osebo, ki jo osebno poznaš... kako dolgo? 20? 30? Več kot 30 let? Ti osebno in ne neznana oseba z interneta. Njene želje, njeno življenje, njene interese... Verjetno bodo najožji sorodniki najboljši pomagači pri sestavi govora.

Mimogrede, kaj je tebi osebno lepše: če ti dragi npr. ob rojstnem dnevu spiše nekaj iskrenih lepih misli, pa čeprav ni vrhunski pesnik, ali če ti v čestitko zapiše nekaj z interneta pobranih zlajnanih verzov o ljubezni? user posted image

_____________________________

I believe that life is a game, that life is a cruel joke, and that life is what happens when you're alive and that you might as well lie back and enjoy it. (Neil Gaiman)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem