cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

gostišče v velenju ali v okolici

clock-img

25.01.2010, 22:06

clock-img

dspela

pencil-img

499

ojla!

a katera pozna gostišče v velenju ali v okolici . za približno 60 svatov.

lp

clock-img

26.01.2010, 11:54

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

Odvisno kaj iščeš... Tukaj jih je nekaj in ker predvidevam da potrebuješ tudi malo prostora za plesat sem to upoštevala:
Vila Široko (romantično), Hotel Paka, Gostišče Kovač (domače), Aerodrom Slovenj Gradec (lep ambient ker je sredi narave in prostorno), Gostišče pri Vidi -Zavodnje

clock-img

28.01.2010, 14:26

clock-img

Tigrica86

pencil-img

401

Jaz bi dodala še restavracijo Jezero, Gostišče Acman (Šoštanj), restavracijo Jakec (RPS Gorenje), Rednak (Šoštanj), morda še Lipa (ali kaj je že) v Šaleku (nevem koliko imajo kaj prostora...)...

Sicer (še) ne vem kakšne so kaj cene, tako da če boš morda kje poizvedovala, se priporočam za informacije, saj tudi midva iščeva gostišče v okolici Velenja, Šoštanja...  user posted image

clock-img

28.01.2010, 14:31

clock-img

Kratka

pencil-img

372

 Kolodvorska restavracija v Velenju, smo bili zelo zadovoljni, pa še cenovno je zelo ugodno.

_____________________________

od 10.12.09 najina pupa spančka med angelčki :(

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem