cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

gmail

clock-img

09.11.2011, 19:15

clock-img

alenkica

pencil-img

1114

Živjo!
Zanima me, kako se nastavi, da ob mojem naslovu pri Klepetu, ne bi bilo oznake, da imam kamero, ampak samo krogec. 
Hvala, l.p.

clock-img

09.11.2011, 21:22

clock-img

enkratna

pencil-img

821

Edini meni znani način je ta, da preklopiš na "HTML videz" - ampak v tej verziji potem tudi klepetati ne moreš.

clock-img

15.11.2011, 09:34

clock-img

dreamhorse

pencil-img

2115

Če klikneš na trikotniček pod tvojim imenom pri klepetu, nimaš opcije, da izbereš samo pikico? glede na to, da je možnosti veliko.

Lp

clock-img

20.01.2012, 17:52

clock-img

Barbi5

pencil-img

139

Če je že tema o gmailu, bom napisala kar v njej... a se vam tudi pojavlja nonstop neka vsiljena pošta!? Moški in ženske pišejo, pa same neke reklame... tega je na dan cca.1-2x, sicer so zelo opozorila s strani gmaila, ampak me zanima ali je možno kje to prijaviti in "zakleniti" svoj naslov ali kaj podobnega!? Hvala.

clock-img

25.01.2012, 16:12

clock-img

enkratna

pencil-img

821

Žal ni mogoče. Tvoj naslov je prišel "v svet"(ponavadi preko virusov, ki pridejo v el. predal npr. tvojih kontaktov)... edino kar je, je da vsako takšno pošto - če ti pride v "Inbox" - označiš kot vsiljeno pošto, in jo bo Google/Gmail tudi v prihodnje zmetal v mapo Vsiljena pošta.
Če pa boš odpirala nov e-naslov, pa se ti bo slej ko prej zgodilo isto (vsaj na gmailu).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem