cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

glavobol po porodu

clock-img

18.02.2008, 09:25

clock-img

puri

pencil-img

2171

Pri meni je že skoraj 5 tednov, odkar sem rodila, pa me od takrat naprej čisto vsak dan boli glava. Je imela še katera kaj podobnega? Me že kar malo skrbi,....res pa je, da sem na dan poroda in med porodom doživljala veliko hudega, ker so mi tisti dan napovedali veliko napak pri otročku, ampak se je na srečo po porodu izkazalo, da je vse vredu! Sem bila pa še dolgo izmučena od vseh teh skrbi, ker to je bilo zame najhujši dan v življenju, ki ga nikoli ne bom pozabila. Mogoče so glavoboli povezani s temuser posted image .

clock-img

18.02.2008, 09:32

clock-img

yudit

pencil-img

567

Da te mogoče pomirim mal, pri meni je bilo enako so se glavoboli stopnjevali vsaki dan. Zdaj po par mesecev pa nič več,  tu pa tam gdaj zaboli ampak hitr mine.Pri meni je pa tko da ene dvakrat na mesec, glava zaboli in vmes rata slabo tak da bi skup padla, tak da upa da bo boljše boš vidla čez kaki mesec če pa ne bo boljš pa kar diohtorju... P čimprejšnje okrevanjeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

18.02.2008, 09:57

clock-img

lex

pencil-img

6532

a si imela EA? Ker ene jamrajo, da jih glava boli zaradi tega.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

18.02.2008, 10:23

clock-img

puri

pencil-img

2171

Ne, nisem imela EA.

clock-img

18.02.2008, 11:11

clock-img

r1ta

pencil-img

2343

Jaz sem imela EA in sem glavobole pripisovala temu. Lahko pa da je krivo ponovno divjanje hormonov...

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)

clock-img

18.02.2008, 11:42

clock-img

mojcapr

pencil-img

457

Jaz sem imela carskega s spinalno in joj kako me je bolela glavauser posted image , najraje bi si jo odšravfala.
Sedaj je bolje, čeprav me je včeraj spet bolela.

clock-img

18.02.2008, 13:30

clock-img

vaney

pencil-img

2581

jaz sem en mesec po porodu in me zadnje dni večkrat boli glava, pa tudi ne vem, čemu bi to pripisala.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

clock-img

18.02.2008, 18:40

clock-img

bamby

pencil-img

4007

Jaz sem tudi imela carskega s spinalno, pa ne vem, če bi glavobole temu pripisovala user posted image . Mene tako boli, da da mi Lekadoli še pomagajo ne user posted image user posted image user posted image .

clock-img

20.02.2008, 15:58

clock-img

karmchy

pencil-img

41

No evo punce, še ena kandidatka z glavobolom po porodu. Sem drugi teden po porodu, pa moram rečt da me vsak dan boli glava (in sem se ubadala zakajuser posted image ), no zdej vidim da nisem edina. Upam samo da kmalu mine, ker je res neprijetno.

Lp

clock-img

27.02.2008, 18:25

clock-img

jajula

pencil-img

1191

tudi mene že dva dni skoz glava boli (rodila pred 9 dnevi). pa me je že skrbelo, ker ponavadi me nikoli ne boli glava, pa zgleda je to po porodu normalno..

clock-img

05.03.2008, 15:52

clock-img

Ayo

pencil-img

1607

Mene je zacela boleti nekje 2 tedna po porodu. Imela sem EA in potem se CR...najprej sem tudi sama bolecine pripisovala temu, potem ko je minil pa ze vec kot mesec, sem sla pa kar do svojega zdravnika in mi je predpisal fisioterapijo.
Sedaj je vliko veliko bolje.
Bolecine so najverjetneje posledica vratnih vretenc, saj smo zaradi novorojencka vedno vec sklonjene.

LP

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem