cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

fotoaparat

clock-img

28.06.2012, 09:57

clock-img

Tedi77

pencil-img

176

Pozdravljeni!
Kupujem fotoaparat za družinsko rabo (fotografiranje izletov, otrok, ...). Rada bi nekaj enostavnega (večinoma bom fotkala v auto funkciji), pa s kakšnim solidnim zoomom. Cena: do največ 150 EUR. Prosim kakšen nasvet/predlog. O tem je bilo sicer na forumih že precej napisanega, a so v vmesnem času na trgu sigurno že kakšni novi modeli. Hvala!

clock-img

28.06.2012, 13:37

clock-img

LittleSun

pencil-img

2300



Jaz bi ti svetovala tega  NIKON COOLPIXL810 ČRN
morda se spača dat še nekaj malega zraven

drugače pa prisegam na nikon in je super. V BB imajo male nikone že za 69 eur in mi smo ga kupili staršem in dela čudovite slike.


< Sporočilo je popravil LittleSun -- 28.6.2012 13:41:39 >

clock-img

29.06.2012, 15:26

clock-img

Tedi77

pencil-img

176

V ožji izbor sta prišla Olympus VR 320 in Olympus VR 360. Meni laiku se zdita po karakteristikah skoraj enaka. Prosim nasvet strokovnjakov, katerega od njiju kupiti za zgoraj opisano rabo. hvala!

clock-img

03.07.2012, 12:09

clock-img

spelly googyy

pencil-img

1

Pozdravljene!

Prosila bi vas, da rešite anketni vprašalnik na spodnji povezavi. Vsak odgovor mi bo prišel zelo prav. Najlepša hvala.

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dE04bDN5b2N4RXVjdEpjUGIwM2JESmc6MQ

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem