cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

fat burnerji

clock-img

05.01.2008, 09:09

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Jih je katera sprobala?So res tako učinkoviti?baje da ti maščobo med vadbo trošijo za mišice in posledično je manj špehauser posted image .
prosim za kak komentar.
Zanima me še blazina airex.Jo ima katera?

clock-img

05.01.2008, 09:14

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Pa še to, moram se vam pohvalit da sem začela migat s pomočjo e-mule-ja.Pobrala sem aerobiko in nekaj vaj za trebuh, noge in rit.Se ful splača ke r te motivirajo.naj povem da sem si ogledala link ki mi ga je ena napisala in res s hujšanjem zgubiš ful miš. mase seveda tudi maščobe.
Kar je pa najbolj zanimivo je to, da če redno telovadiš, ti mišice v mirovanju vsak dan porabijo za eno uro hoje kalorij, se pravi za 365 ur hoje v letu v mirovanju.Spodbudno kaj?
Zmerno jest pa migat.

clock-img

05.01.2008, 09:17

clock-img

rija

pencil-img

15589

mala dezinformacija: maščobe ne trošijo za mišice, ampak pomagajo, da se le ta hitreje pretvarja v energijo. večina fat burnerjev deluje na principu termike, se pravi, da malenkost dvigne temperaturo telesa in povzroči, da se kalorije hitreje trošijo. povedano po domače. najbolj učinkovit tak burner je vsekakor efedrin, ki je zdravilo za astmatike in zato tudi prepovedan v smislu uporabe za hujšanje, vendar je vseeno najbolj uporabljan fatburner v kombinaciji z asprinom in kofeinom.

jaz bi priporočala aminokislino l-carnitine, ki pri aerobni vadbi izkazuje precejšnje uspehe.

prav tako pa se zadnje čase uporablja veliko hoodie, ki zmanjšuje tek. sama jo še testiram s strankami.

ker je to naš posel, ti bom povedala samo to, kar povem vsaki stranki: če mislite, da boste jedle fat burnerje, takve in onakve, ležale na kavču in se basale pa hujšale, je boljše, da tisti denar zapravite bolj koristno.


_____________________________

...vox populi...

clock-img

05.01.2008, 09:22

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Najprej hvala za nasvet.
Ne sej ne poležavam.Začela sem z vsakodnevno vadbo,ker pa moraš čakat vsaj 3 mesece do rezultatov, bi rada kaj sprobala, da se jih vidi prej.Imam kakih 5-6 kg preveč do popolne postave.
Te AK so kaj škodljive?Se moram posvetovat z dr.?

clock-img

05.01.2008, 09:29

clock-img

paris

pencil-img

1304

Jaz sem do raznoraznih pripomočkov za hujšanje v obliki tablet in podobnega, zelo skeptična. Se mi zdi, da v življenju že nevede pojemo preveč kemije, tako, da nočem še sama prilivat olja na ogenj.
Skratka, jaz sem za naravno, manj jej in več migaj.


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

05.01.2008, 14:41

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Skratka, jaz sem za naravno, manj jej in več migaj.


Jaz isto.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

06.01.2008, 07:52

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Saj sem tudi jaz malo skeptična, ampak če res primpomorejo k hitrejši izgubi maščobe, vsaj na začetku, da so rezultati prej vidni.Tako dobiš še več motivacije.Mogoče bom sprobala, vam javim če bom.

clock-img

06.01.2008, 10:33

clock-img

šnucika

pencil-img

1880

efedrin je prepovedan kot fat-burner, ker so ga izkoriščali zaradi njegove močne učinkovitosti.
"Udari" na srce, posledice s bile kar nekaj nenadnih infarktov "brez razloga".
Kot trener vem, da se še vedno vse živo papca...tudi naši vrhunski športniki...pa vendar se da tudi bolj naravno.

Pred vadbo dosežeš podoben ampak zelo omiljen rezultat,kot ga da efedrin, če spiješ eno močno kavico, pa potem še veliko šalo zelenega čaja.
Zalaufaš kardiovaskularni metabolizem, zeleni čaj pa še dodatno kuri kalorije in čisti vodo iz tkiv.
Pa redno jemlješ l-carnitin.
Vse ostalo,kar se da dobiti, je za moje pojme preveč za amatersko vadbo, ki je ciljana na oblikovanje telesa in hujšanje.



_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



clock-img

06.01.2008, 12:46

clock-img

birdy

pencil-img

5352

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Jih je katera sprobala?So res tako učinkoviti?baje da ti maščobo med vadbo trošijo za mišice in posledično je manj špehauser posted image .
prosim za kak komentar.
Zanima me še blazina airex.Jo ima katera?



Pojma nimam o fat burnerjih, lahko ti pa odgovorim glede blazine.
Mi jo mamo, sicer smo jo dobil zastonj z naročilnico (mala hodi na fth in RA in nam pripada) in je res fajn zadeva. Mehka, toplotno tud ful izolira tko da če maš tla mrzla, čez to blazino mraz ne gre čez... Mislim, fajn je. Je pa menda precej draga, dobiš jo pa v Vitacentru.
Še link Vita centra (so tud cene blzin napisane) : http://www.vitacenter.si/sl/Airex_blazina_za_vadbo_treapijo_rehabilitacijo_prosti_cas/?vitacenter-frontend=ug7admqgknghkba5smaglpsp56

Mi mamo blazino ki ni napisana v spletni trgovini, se jo pa dobi, mislim, da je okoli 160 eur. Imenuje se corona.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010

clock-img

06.01.2008, 13:18

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Kje pa, saj so niti pod razno ne bi upala kakih proteinov jemat.Samo na trg je taka ponudba teh fat burnerjev, tak da me je to zavedlo.Bom probala s kavo, z. čaj mi pa slabost nardi.
Glede blazine, sem jo nabavla v hofferju za 7 evrov in je ok.Res da se ne more s primerjat z airexovo.

clock-img

06.01.2008, 13:31

clock-img

rija

pencil-img

15589

mala žirafa: proteini so pa še itak najbolj nedolžna stvar, ki bi jo lahko jemala.

ljudje največkrat iz nepoznavanja teh dodatkov mislijo, da je pa to nekaj straaaašno škodljivega.

_____________________________

...vox populi...

clock-img

06.01.2008, 13:37

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

A, tako.Se opravičujem za mojo nevednost.Vem pa za efedrin da ni priporočljiv.
Kaj pa CLA?

clock-img

06.01.2008, 13:44

clock-img

rija

pencil-img

15589

jaz sem napisala za efedrin, da je najbolj uporabljan in učinkovit, ne pa da ga priporočam in da je zdrav.

cla pa je maščobna kislina, ki jo uporabljaš brez problema. kaže pa tudi solidne uspehe.


_____________________________

...vox populi...

clock-img

08.01.2008, 08:17

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Hvala.Bom še vidla kaj se odločim, če se.Naj povem dase mi mišice že poznajo in mene bolijo več.user posted image
lp

clock-img

08.01.2008, 16:26

clock-img

Grofica

pencil-img

101

IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz sem napisala za efedrin, da je najbolj uporabljan in učinkovit, ne pa da ga priporočam in da je zdrav.

cla pa je maščobna kislina, ki jo uporabljaš brez problema. kaže pa tudi solidne uspehe.



kje se pa dobi to?
pa l-carnitin?

clock-img

08.01.2008, 17:00

clock-img

šnucika

pencil-img

1880

IZVIRNO SPOROČILO: Grofica

IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz sem napisala za efedrin, da je najbolj uporabljan in učinkovit, ne pa da ga priporočam in da je zdrav.

cla pa je maščobna kislina, ki jo uporabljaš brez problema. kaže pa tudi solidne uspehe.



kje se pa dobi to?
pa l-carnitin?



Vsi ti bolj "nežni" prehranski dodatki se  dobijo v vsaki večji trgovini...npr. DM in Muller -  L-carnitin, CLA, hitosan....
Nekaj tudi v lekarnah.

Drugače pa v specializiranih trgovinah za fitnes in body building.
Veliko pa tudi na netu...malo pobrskaj.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!



clock-img

08.01.2008, 17:24

clock-img

Grofica

pencil-img

101

šnucika,hvala za info!!

clock-img

13.01.2008, 09:17

clock-img

mala zirafa

pencil-img

2483

Po kolkem času pa se že vidi prve rezultate?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem