cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

enomesečniki

clock-img

23.02.2005, 22:24

clock-img

Dipsi

pencil-img

32

Živio!
Imam punčko staro 26 dni, zato pozdravljam vse njene vrstnike in vrstnice.:duda:
Zanima me, koliko vaši prib. enomesečniki ali enomesečnice spijo, kolikokrat jih hranite, koliko jih imate oblečene v stanovanju, kolikokrat jih kopate ...
Lep dan in veliko veselja z otročki!

clock-img

23.02.2005, 22:33

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Oj!

~ Včasih po ves dan zdrži brez spanja (dobesedno - se je že zgodilo, da je bil buden od 7h zjutraj do 22h...), če greva na sprehod pa bi kar spančkal.
~ Je 6-7x/dan
~ Oblečen je zmeraj v bodi, volneno jopico in pajacka. Če greva ven, pa še zimski kombinezon.
~ Čofotamo vsak večer.

Lp!

clock-img

24.02.2005, 08:09

clock-img

Anonimen

Enga CMOKA ji daj!

clock-img

24.02.2005, 11:26

clock-img

Anonimen

Hojla!

Mi smo danes stari 28 dni. Spančkamo cel dan po malo, ponoči pa od 23. ure do 3.30, potem papcamo, potem pa spet do 6.30, ko spet papcamo in se previjamo. Potem pa še do 9. ure, če je dobre volje, sicer pa jočemo, ker imamo krče.
Hranimo ga podnevi na 3 ure po 90 ml (se žal ne dojimo). Oblečen je v dva bodija in pajaca brez rokavov ali v en bodi in pajac z dolgimi rokavi, pa zokni in copatki.
Kopamo pa se dvakrat na teden, ker se pozimi ne sme pretiravati - nasvet patronažne!

Bye,

Blacky in Nejc :rozica::rozica::rozica::rozica:

clock-img

24.02.2005, 11:45

clock-img

Anonimen

Ojoj, kolk so fletni teli tamali, še Nejcu enga CMOKA!

clock-img

24.02.2005, 20:05

clock-img

babylove

pencil-img

2473

oh Blacky, kako ti je pa uspelo tale spalni režim uvest? Ti mojega na inštrukcije pošljem!

clock-img

25.02.2005, 00:31

clock-img

Anonimen

Joj, Babylove, hvala za tolažilne besede. Jaz pa sem mislila, kako malo spimo. Torej je pri vas čez noč huje? :zmeden::zmeden:No, moram reči, da nimam težav z neprespanostjo, sem kar naspana in nič utrujena. Verjetno je to tudi posledica tega, da ga ne dojim, tako da se ponoči prvo rundo ob pol štirih vstane moj dragi in ga nahrani, jaz pa vstanem šele ob pol sedmih zjutraj in ga porihtam. Potem pa še dremamo do devetih. Tak sistem mi je dosti lažji, kot če bi vstajala nonstop ponoči. Čeprav spim kot na trnih in pri vsakem njegovem vzdihljaju skočim pokonci. Saj veš, kakšne smo mame.:zmeden::zmeden::zmeden: Čeprav moram reči, da bi 1000x raje dojila in bila utrujena kot :hudicek:, kot pa tak sistem. Ne morem si kaj, da se ne bi počutila kot nesposobna mama, ker ne dojim. A se ni izšlo. Verjetno si prebrala mojo porodno izkušnjo, kjer sem vse napisala na dolgo in široko.
Ali imate kaj težav s krči? Mi jih blažimo s kapljicami Lefaxin, a jih ima kljub temu. Sicer niso v ful hudi obliki, a me vseeno srce boli, ko vidim, kako se napenja.

Javi se kaj!

Blacky in Nejc :rozica::rozica::rozica::rozica:

clock-img

25.02.2005, 16:20

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Ja naš revček ima tudi krče. Sem pol lekarne kupila, pa mu včasih pomaga, včasih pa ne. Me je kar strah s flaško začet, ker menda spet ti krči pridejo zraven.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem