writing-img

emolliens-krema

clock-img

17.03.2006, 09:14

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Do sedaj smo uporabljali belobazo z ol.oljem, sedaj pa nam je zdravnica dala Emolliens (zmešajo ti v lekarni) - pa me zanima a jo je katera od vas uporabljala pri atopičnem dermatitisu (za vlaženje) in kako ter kdaj ste jo dobile (koliko so bili dojenčki stari).
Zanimajo me vaše izkušnje z njo.
Hvala!

clock-img

17.03.2006, 18:26

clock-img

sharpy

pencil-img

570

Ciao!
Dosti ti ne bom znala pomagat.
Moj user posted image ima 4 mesece in ima atopični dermatitis, sicer se vleče že več kot mesec dni.
Smo dobili tudi kremo Emoliens, a je še nisem uspela probat, saj smo že naslednji dan dobili pri drugi zdravnici drugo kremo. Bom najprej to uporabila.
Imamo doma že več kremic kot česarkoli drugega user posted image

Koliko je pa tvoj user posted image star? Od kdaj imate že te težave? Je kaj boljše?

Srečno


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

clock-img

17.03.2006, 21:59

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Naš je star 6mesecev, težave pa imamo od 3.meseca naprej... Ugotovljena mu je bila alergija na kravje mleko, jajca in določeno sadje. Pije Pregomin, pred kratkim pa smo začeli uvajati še gosto hrano-belo zelenjavo. Vmes je bilo s kožo ze super, potem je pa zopet dobil flekec na ličku, čelu, pod brado in na zapestju.... Tisti na ličku se je zelo poslabšal, tako da smo mazali tudi z Advantanom (3x), sedaj mi je dala Elidel(2x sem namazala), sicer pa smo uporabljali večkrat dnevno belobazo z ol.oljem(negovalno mazilo) - sedaj pa smo dobili Emolliens namesto belobaze.
Sploh pa ne morem odkriti kaj ta malega še moti, da flekci ne izginejo....
Do sedaj se vsaj praskal ni, sedaj pa se že tri dni po malem praska.... Sicer se pa koža spet boljša - upam, da nam rata...

clock-img

17.03.2006, 23:31

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Alergologinja mi jo je predpisala za vlaženje okoli 6 meseca.Ampak je nisem uporabljala dolgo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

18.03.2006, 12:26

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Tudi pri nas imamo AD in nama je zdravnik predpisal uporabo advantana, mandeljevega olja in olivno olje v hladilnem mazilu. Bila sva na strogi dieti, samo pregomin in čaj, star je 4 mesece, pediater je ugotovil alergijo na kravje mleko. Ker je bilo vsak dan slabše sva se odločila da greve še na bioresonančno testiranje, kjer so ugotovili da sploh ni alergičen na mleko, ampak na začimbe, kot so janež in kumina, ter na olivno in oljčno olje. Vse smo dali stran in kmalu se je koža skoraj čisto očistila. Mogoče pa mu kremice ne pašejo, poskusi jih stestirat če gre.

clock-img

18.03.2006, 18:32

clock-img

sharpy

pencil-img

570

poliloni mi lahko poveš katera je bela zelenjava...jaz prav nevem?

luka jan kaj veš mogoče, če je tudi na obali možnost kje testirat to bioresonančno?


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

clock-img

18.03.2006, 21:09

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Čisto možno, da nam kremice ne pašejo, zato namje pa sedaj namesto belobaze z ol.oljem dala Emolliens... Pri nas pije bolj malo, vodo ali pa čaj - koromačev (ker je ta mal full zaprt) - sem tudi že čaj sumila in pa kakšne pršice.... Pa saj sploh več človek ne ve kaj bi bilo... Na bioresonanco pa še nismo šli - si moram enkrat vzeti čas in malo pogledati kako je s tem in ali je kje na Gorenjskem....

Bela zelenjava: bučke, cvetača, koleraba in korenje.

clock-img

20.03.2006, 19:51

clock-img

renbos

pencil-img

31

Pozdravljena,
tudi mi imamo atopijski dermatitis in alergijo na jajce. Na pediatrični kliniki v Ljubljani nas je zdravnik dal na nego in tam so mi sestre dale mazilo Emolliens, ker s tem mazilom mažejo otroke tudi tam. Tako da sedaj uporabljamo to mazilo, vendar še ne dolgo, tako da ti ne morem povedati kakšno je.

Lep pozdrav
R.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem