cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

druge diete

clock-img

16.05.2006, 12:20

clock-img

naniplus4

pencil-img

164

Je kdo tukaj, ki ne hujša po 90 dnevni dieti? Sama se držim knjige Zdrava vitkost za vse življenje pa me zanima, če je še kdo, ki počenja kaj podobnega. Md je meni malo preveč komplicirana, ker je treba tolko kuhati, meni pa to ob takih urah ne znese. Bolj mi paše ta. Bi bilo pa fino, če bi še katera probala to zadevo, da dobim še kakšne informacije.

clock-img

16.05.2006, 12:22

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

na čemu pa temelji tvoja dieta??

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

16.05.2006, 12:26

clock-img

naniplus4

pencil-img

164

Tudi na ločevanju, samo da je malo drugače (mogoče še bolj strogo) zastavljena. Tako se vsak dan je sadje. Samo eno (določeno) vrsto sadja naenkrat, potem počakaš 1 - 2 uri in lahko ješ naslednje sadje na programu za tisti dan, potem čakaš 2 - 3 ure in ješ tisto, kar je mišljeno za konec. To so lahko OH (med katere spada tudi zelenjava) ali pa beljakovine. Je pa malo komplicirano za povedati, ker je v bistvu 35 različnih dni, vsak dan ješ kaj drugega, tako da ti ni dolgčas, občasno se je tudi samo grozdje ali lubenico, ni pa nobenega vodnega dneva.

clock-img

16.05.2006, 13:07

clock-img

tinadvojčica

pencil-img

794

Kakšni so pa rezultati?

clock-img

17.05.2006, 12:59

clock-img

naniplus4

pencil-img

164

Meni je ratalo 35 dni, ca 6 kg manj, ni šlo nič gor. Zdaj bi pa še eno rundo, pa bi mela družbo za malo vzpodbude.

Mi pa ta dieta paše, predvsem zato, ker sem bolj na hrček sistem. Rada po malem nekaj glodam in to pri sadju gre, pri tisti 90 dnevni pa ne.

clock-img

17.05.2006, 13:46

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Preberi si knjiog Jem torej hujšam (lahko ti jo pošljem po mailu) in se nam pridruži na forumu hujšanje -  Montignac.

LP, Dulči


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem