cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dr. Pirnat

clock-img

20.12.2005, 15:55

clock-img

ALESSA

pencil-img

229

Hy!user posted image

Mene pa zanima, če je katera že šla k dr. Pirnatu. Jaz sem zadnjič poklicala iz radovednosti in mi je med. sestra povedala, da baje tiste , ki pridejo k njemu v 1 mesecu shujšajo 9-10 kg. Predpiše jim posebno dieto. Zanima me kakšna dieta je to.


Hvala in LP, Alessa

clock-img

20.12.2005, 16:19

clock-img

*alja*

pencil-img

1889

Kolko pa plačaš???????????????user posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


clock-img

20.12.2005, 20:11

clock-img

Hana06

pencil-img

26

Jaz sem bila pri njemu lansko leto....no ne vem ampak nisem bila ravno navdušena.
Zdi se mi, da mu gre samo za denar (lani je stalo 8000 sit/ teden).

Dieta pa zgleda nekako takole:
zjutraj: bela kava oz. kava
malica:1 jabolka
kosilo:juha/ čista, meso, solata
malica: 2 dcl mleka
večerja: jogurt

Res pa je, da sem shujšala 10 kg, vendar sem predčasno pekinla, ker ga enostvno nisem več trpela, preveč aroganten in nezainteresiran je deloval..

clock-img

20.12.2005, 22:42

clock-img

miševi

pencil-img

888





Se podpišem pod post od Hana06.

Ko sem še študirala v LJ, sem hodila tja. Učinkovito je res - vendar ne zaradi njega temveč zaradi jedilnika. On si kar zamisli, da ti mora it vsak teden po 2 kg dol in če ne gre, ti sploh ne verjame, da si se držal diete. Jaz sem denar za "srečanja" z njim krvavo prislužila in mi niti na misel ni prišlo, da bi se pregrešila.
Ker sem kot jo-jo žogica, sem kmalu zopet potrebovala hujšanje - vendar nisem hodila k njemu. Hujšala sem doma, z isto dieto in rezultat je bil še boljši.
Je pa dieta malo bolj pestra, kot je napisano, ne se ustrašit.
Morda je ta sistem dober za takrat, ko ti nič več ne gre in potrebuješ enega bav-bava, ki vsak teden visi nad tabo.
Je pa prijateljica hodila v Ave (mislim da v Podutiku) in ni primerjave glede prijaznosti, s podobno dieto in dobrimi rezultati.

LP


clock-img

21.12.2005, 06:06

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Loti se ločevalne diete, ki je ni treba nič plačevat nikomur in boš ravno tako shujšala. Jaz sem v 2 mesecih 16 kil.
Jaz sem absolutno proti takim dietam pod zdravniškim nadzorom, ker so ponavadi to zelo nesramni in arogantni ljudje.  Pa ponavadi te še fajn "nategnejo" da prav fino plačaš za nekaj, kar lahko tudi sam storiš.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

21.12.2005, 07:52

clock-img

Anonimen

pa itak je 10 kil v enem mesecu absolutno preveč, ker gre potem samo za jo jo efekt, ko zaćneš normalno jesti. Ne ga srat.

clock-img

26.12.2005, 15:40

clock-img

ALESSA

pencil-img

229

Hy!

En obisk je 8.000 sit. So mi pa rekli, da so 4 obiski dovolj, če želiš izgubit 8-10 kg.


LP, Alessa

clock-img

26.12.2005, 15:49

clock-img

ALESSA

pencil-img

229

Ali mi lahko napišete dieto od dr. Pirnata in še (90 dnevno dieto, ali pa vsaj poveste, kje jo lahko dobim).

Hvala!


LP, Alessa

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem