cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dr. Atkins

clock-img

30.11.2005, 09:23

clock-img

PETRAT

pencil-img

8

V ponedeljek zvečer je bil na SLOI dokumentarni film o revolucionarni dieti dr. Atkinsa. Ker je to ravno čas ko dajem spat dete, sem vse zamudila. Si je mogoče katera ogledala dokumentarec ali pa je kako drugače seznanjena s to dieto. Če sem prav razumela, gre za to, da iz prehrane črtaš OH in sladkarije, drugače pa dobesedno ješ po mili volji?

clock-img

02.12.2005, 14:16

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

jaz sicer nisem gledala te oddaje, ampak glede na tvoje pisanje se mi zdi, da je to dieta, po kateri sem hujšala jaz in mi je hudičevo dobro uspelo -17kg. imam priče na forumu, ki lahko potrdijo.

ja, res je, da ti sploh ni treba biti lačen, samo svinjsko disciplinirana moraš biti. ampak, glavno je, da je želodec poln.

jaz pa sem zdaj taaaakooooo suha. bravo jaz.

clock-img

02.12.2005, 22:06

clock-img

Tasika

pencil-img

635

Pri nas se je reklo tudi ketonska dieta, to pa zato, ker telo hujša in izloča ketone, ki se jih da enostavno kontrolirati z urinskimi palčkami za diabetike. Gre za izločitev sladkorjev in ogljikovih hidratov, ostalo je dovoljeno. Oddaja je govorila o vzrokih uspešnosti diete, ki niso povsem jasni. Nekaj je bilo narejenih poskusov, pa so ugotovili da ljudje ne jejo neomejeno (čeprav naj bi bilo dovoljeno), da so se bolj uspešni nazaj držali. Prav tako so bili bolj uspešni tisti ki so se obrnili bolj na beljakovine, kot tisti ki so uživali mastno hrano (sklep: beljakovine dajejo telesu občutek sitosti). Na koncu pa so povedali da niso znane dolgoročne (škodljive) posledice takšnega prehranjevanja, po mnenju večine strokovnjakov naj bi bilo škodljivo popolnoma črtati eno vrsto hrane.

Toliko na kratko. Moja mami je hujšala po tej dieti in je šlo lepo dol. Ampak kaj ko je po koncu diete dobila (počasi) vse nazaj. Pa med dieto sanjala da dela v pekarni, slaščičarni,... 

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

clock-img

05.12.2005, 07:55

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

tanikaa povek kaj več

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

clock-img

05.12.2005, 07:55

clock-img

Moyca_

pencil-img

4144

user posted image user posted image povej

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem