cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dolčkanje

clock-img

06.06.2008, 01:53

clock-img

newmami

pencil-img

16

Oj.
Kdaj je dobro seksati po porodu, po kolkem cajtu ze lahko. glede na to da nimajo vse zenske pregled po 6 tednih.
Ter kaksni so obcutki ko prvic seksas, in kaj pravi partner ali je kaj sirse tam spodi?????

clock-img

06.06.2008, 06:40

clock-img

srki

pencil-img

9222

Po koncu čišče. Sva malo bolj nežno, tisti slab občutek pač. Odvisno tudi, koliko si bila šivana. Jaz nisem bila veliko.

Drugače pa ni nič rekel, da bi imela kaj drugačno. Če pa bi imel kake pripombe, pa naj si gre kako zašito iskatuser posted image .

clock-img

06.06.2008, 08:29

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

kako pa to da ene nimaj pregleda po 6ih tednih..to mi je malo čudno,a ni ta pregled z vse..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

06.06.2008, 08:35

clock-img

srki

pencil-img

9222

Mogoče je misila, da imajo eni dlje časa čiščo.

clock-img

06.06.2008, 09:39

clock-img

Blacky30

pencil-img

4685

Jaz sem šla na prvi pregled po 6. mesecih po porodu (odvisno, kdaj se naročiš), sexala pa sva prvič, ko se je končala čišča, torej po 6 tednih. Bila sem zelo šivana, a sva bila nežna in je bilo vse ok. Bolelo ni nič, on pa se tudi ni nič pritoževal. user posted image

clock-img

06.06.2008, 09:43

clock-img

ursalara

pencil-img

2232

Jaz sem imela poporodni pregled po 6 tednih!
Seksati sva začela pa po petih tednih ko je bilo kravavitve konec,nežno in počasi na začetku malo neprijeten občutek potem je pa šlo,sem imela samo en lepotni šiv(notranji in zunani)!Moj se ni nič pritoževal in je dejal da je isto kot pred porodom oz da je še malo ožje!



_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa

clock-img

06.06.2008, 09:49

clock-img

Anonimen

Prvi pregled sem imela po 7. tednih, sicer je fajn počakat do konca čišče. Moj pravi, da je sedaj bolj fajn, kot prej user posted image . Sicerpa, nežno, z občutkom, meni je bilo fizično neprjetno zaradi šivov, še nekaj mesecev, potem se je speljalo, čustveno pa izredno napolnjajoče.

clock-img

06.06.2008, 13:56

clock-img

anny1

pencil-img

414

Hallo,
vsekakor je fino počakt do konca čišče, je pa seveda odvisno od tega koliko si šivan, midva nisva mogla do 2,5m po porodu ker so me šivi bolel k user posted image  in mi je bilo neprijetno zaradi bolečine- no seveda počasi in z vžitkomuser posted image , pritožbe pa ni bilo user posted image lp

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

clock-img

06.06.2008, 17:14

clock-img

vaney

pencil-img

2581

Midva sva 7 tednov po porodu, ker sem imela precej šivov. Je šlo pa zelo nežno iin zelo počasi. Še sedaj, skoraj 5 mesecev po porodu je območje bolj občutljivo. Mož pa je rekel, da je vse nekam ožje kot pred porodom in se ni nič pritoževaluser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

clock-img

06.06.2008, 17:26

clock-img

newmami

pencil-img

16

nisem bila sivana, rodila sem po 15 minutah. Nekatere zenske imajo prvi pregled po 7., 9. mesecu je razlicno.

clock-img

11.06.2008, 12:07

clock-img

lilija*

pencil-img

145

Če po porodu pokličeš ginekologinjo, te naročijo tam nekje 6 tednov po porodu. Če je pa ženska tako neodgovorna do sebe in se ne naroči, te pa nihče ne pride prosit, če bi prišel na pregled.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem