cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojiva se le na eni dojki

clock-img

09.04.2009, 19:01

clock-img

NINOLINA

pencil-img

94

nič mi nijasno, že tak se trudiva da bi bilo čim več mlekeca pol pa se noče na obeh dojit. Moj sine si je ozbral levo dojko in le ponoči ga pretentam z desno. je pa res da z desne teče manj ( samo iz enih dveh lukenj) Pri levi pa je včasih že prevč...............Kaj naj naredim, na desni joče in se upira pa brcauser posted image user posted image user posted image user posted image

Se je to že kateri naredilo, mal me skrbi ker nej bi izmenično dojile enkrat desna enkrat leva, tu pa ne steče. Pa itak že premal pridobiva v 4 dneh komaj50g

lp
nin@

clock-img

09.04.2009, 19:08

clock-img

Anonimen

Moja druga punčka se že od rojstva doji iz desne.Ni pa ni hotla sprejet leveuser posted image Že na daleč se vidi,kako je desna večjauser posted image

clock-img

09.04.2009, 19:14

clock-img

lidija***

pencil-img

884

Pri meni je imela mala tako obdobje- okoli treh mesecev, ko se tudi ni hotela dojiti na desno dojko. Potem jo je minilo, se mi pa zdi, da ima rajši levo kot pa desno. Dojka ima zaradi tega majn mleka in se mora še bolj truditi, da dobi obrok. Probaj s črpanjem, da povečaš količino mleka.
Kar se pa teže tiče pa mislim, da je 50g v štirih dneh v redu. Teža se ponavadi ne gleda tako pogosto, razen če ni že porodna teža nizka.
Obrni se tudi na svetovalke za dojenje!

Veliko srečeuser posted image user posted image user posted image

clock-img

10.04.2009, 00:19

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Meni iz desne teče iz manj luknjic, ampak tamala nima problema s tem.

clock-img

10.04.2009, 22:26

clock-img

NINOLINA

pencil-img

94

jz imam na desni dojki majšo bradavico , pa mu tudi to ne odgovarja, je pa znorel ko sem si gor dalal nastavekuser posted image user posted image user posted image user posted image , jok,  brcanje, zvijanje pa je šele 14 dni star


lp
nin@

clock-img

10.04.2009, 22:27

clock-img

NINOLINA

pencil-img

94

aha na eni pije , pa gaje dans stehtala in je pridobil 100g v 3 dneh, tk da ni panike


lp
nin@

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem