cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje ponoči

clock-img

29.01.2008, 12:01

clock-img

palas

pencil-img

128

Lep pozdrav!
Sem novopečena mamica (sinek star 12 dni) in imam eno vprašanje. Mogoče trapasto, pa vseeno. Kolikokrat otročička dojite ponoči? Jaz tudi ponoči vstajam na tri ure, ko se malček zbudi?! Aja, ali ga ponoči previjate?
Hvala za pomoč!

clock-img

29.01.2008, 12:04

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

dojila sva se kolikokrat je sam hotel,tudi do 15 x na noč. ne ponoči nisem previjala

clock-img

29.01.2008, 12:12

clock-img

biga

pencil-img

838

Dojila sem ga na tri ure (ponoči), ker je slabo pridobival na teži, previjala sem ga pa le, če je bil pokakan ali fino polulan, pa še to skoraj v temi, da se ni razčul.

clock-img

29.01.2008, 12:17

clock-img

madela

pencil-img

4734

Prvi mesec je dojenje zelo nepredvidljivo,tako podnevi kot ponoči. Kasneje pa otrok dobi neki ritem in že skoraj v naprej veš kdaj se bo zbudil za dojenje.
Sicer pa ponoči nisem previjala,razen v primeru res polne plenice.
Se mi zdi,da sedaj našega 1 letnika večkrat previjam ponoči,kot se ga kot dojenčka.

clock-img

29.01.2008, 12:52

clock-img

TinaUros

pencil-img

240

Mi smo lepo pridobivali na teži, zato ga ponoci nisem zbujala. Zbujal se je sam 2-3 krat na noč, včasih tudi samo 1krat. Previjala sem ga pa vedno. ker je bila zmerom plenica prav nabita:)
...je pa res, da sva se podnevi bolj pogosto dojila:)

clock-img

29.01.2008, 12:57

clock-img

willma

pencil-img

839

dojenje: koliko se je hotel;

previjanje: le če se je pokakal ali preveč lulal;

clock-img

29.01.2008, 15:35

clock-img

Anonimen

Starejšo, ker ni tako pridobivala na teži, sem jo ponoči zbujala na 3 ure, tamala se pa itak priklaplja, v slabih dneh tudi na 1 uro user posted image ...

clock-img

29.01.2008, 15:42

clock-img

mika

pencil-img

6485

IZVIRNO SPOROČILO: willma

dojenje: koliko se je hotel;

previjanje: le če se je pokakal ali preveč lulal;



enako

clock-img

29.01.2008, 16:20

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

29.01.2008, 16:48

clock-img

BibaMaJa

pencil-img

136

Dojiva se na 1,5 ure do 3 ur, ko pač rabi.
Previjem ga ko je pokakan (skoraj vednouser posted image ).

clock-img

29.01.2008, 18:40

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

1. mesec se mi je dojil ponoči in podnevi na 1 uro, ali celo manj...
ponoči ga ne previjam-edino če bi se pokakal-to pa se je kdaj zgodilo ko je bil še 1 ali 2 meseca star, zaj mi ne kaka več ponoči


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

29.01.2008, 18:44

clock-img

Anonimen

Kadar se je zbudila.
Previjala je nisem, ekstra budila tudi nikoli.

Je pa vedno samo pojedla in zapolhala naprej....user posted image

clock-img

29.01.2008, 22:11

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Zelo različno. Stara je 3 mesece in jo včasih dojim na 1 uro celo noč, ponavadi pa na 3-4. Starejšega sem od 4.-7.meseca dojila na cca.2 uri, od 7.-8,5 meseca pa OGROMNO. Tud po 20x-30x.user posted image Dude ni hotel.
Tako da na 3 ure je balzam.user posted image Upam, da sestrica ne bo šla po bratecovih stopinjah glede tega.user posted image

Na zečtku ko še kakajo ponoči sem previjala, potem pa več ne.

clock-img

29.01.2008, 22:22

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

prvega tudi na 10 minut (koliko je to na noč? user posted image ), druga se doji 1-2 x na nočuser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html


clock-img

29.01.2008, 23:03

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Če so se zbudili - ampak jaz sem imela srečo pri vseh 3 - so spali celo noč od začetka, tako, da so bila nočna zbujanja res redka. user posted image
Previjala pa nisem nikoli, razen, če se je kateri pokakal. Še kupčka nisem podrla, lepo ležečega nazaj v posteljico.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

30.01.2008, 01:15

clock-img

sneška_

pencil-img

712

V prvemu mesecu se je sama zbujala da bi je dojila. Pol pa je  začela sama svoj ritem  in nočno zbujanje je zdaj zelo redko. Večinoma je podojim po dnevu. Previjala je pa ponoči nisem. Enako kot prvo hčero.

_____________________________

Najdojenček

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem