cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje po eni dojki

clock-img

24.02.2011, 18:17

clock-img

stellam

pencil-img

114

Pozdravljene!

Imam 2,5 mesečnico, ki se noče dojiti na desni dojki. Na levi še gre potem pa začne na desni jokati.
Potrebovala bo kakšen nasvet in idejo kaj naj naredim.
V naprej hvala!!

clock-img

24.02.2011, 18:27

clock-img

siward

pencil-img

21

Najboljše je, da ga dojiš v sedečem položaju in ne v ležečem in da mu ponudiš vedno najprej desno dojko, da se navadi.
Lahko si desno dojko tudi namažeš pred dojenjem s čim sladkim in ga tako prepričaš.
Ko bo pa otrok res močno lačen, te verjetno ne bo več prepričeval iz katere dojke bo pil.

_____________________________

NajZabava - Najbolj zabavna spletna stran!

clock-img

25.02.2011, 11:26

clock-img

nusi

pencil-img

1833

A to je sedaj začela štrajkat al že od začetka?. Moj eno obdobje ni hotel iz leve, razen če sem ga držala v položaju kot bi pil iz desne ob tem sem si pa res skor roke zlomila. - čeprav deluje, samo si podlži dojenčka spovštri, ker drugače res ne moreš tako rok držat in dojit hkrati. Jaz sem takrat razmišljala da ga mogoče boli uho, pa da ima zabasan nos, na koncu ni bilo seveda nič od tega. Sem pa dobila na forumu nasvet naj ga dam najprej na desno, ki jo ima rad, ko začne tečt pa hitro na levo (imej že pripravljenouser posted image ) in je pil, po kakšnem tednu se je pa unesel in mi ni več nagajal user posted image . Tele tamali se kr neki zmislijo včasih in kot pride tudi mine, še posebej če poskušaš čim manj razmišljati o tem user posted image .

< Sporočilo je popravil nusi -- 25.2.2011 11:29:27 >

clock-img

27.02.2011, 20:24

clock-img

natasarobi

pencil-img

1391

Prvo jo daj na desno.

Mogoče pa ni več lačna, če jo daš prvo na levo in nato na desno.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem