writing-img

dojenje ponoči

clock-img

25.08.2004, 00:41

clock-img

lona

pencil-img

17

Na pomoč!
Moj 4,5 m sin se želi ponoči kar naprej dojiti, tudi ko ni lačen se predrami in išče dojko. Kaj naj naredim? To se nama dogaja šele zadnji čas, saj je že pred kakim mesecem spuščal eno dojenje.
To me precej urtija, saj me neprestano zbuja.
Ima katera podoben problem?
Hvala, Lona

clock-img

26.08.2004, 14:25

clock-img

Anonimen

;):love:Joj tole z dojenjem je res ena znanstvena fantastika, Naša punčica (čez 1 teden 6 mesecev) je od 3. do 5. mesece prespala od 22.30 pa nekje do 6.00, sedaj pa se hoče v tem času tudi 2x podojit. Tako pač je!;);):)-

clock-img

30.08.2004, 20:28

clock-img

Nina Nana

pencil-img

112

Jaz moji :roza: (5 m.), če začne stokati dam dudo, pa spi dalje. Zbudi se enkrat okoli 3-4 in takrat se še podojiva sicer pa lepo spi.
Upam, da bo tako tudi ostalo.

LP

clock-img

31.08.2004, 09:05

clock-img

malika

pencil-img

3199

Upam, da vas ne bom preveč razočarala, ampak moj mali je star7,5 meseca in se še vedno doji ponoči na 2 uri ali manj. Da bi vsaj poskušal kako dojenje preskočit ni nobenih sledi in če slučajno poskusim s kako dudo je ogenj v strehi.In ko sem za pomoč prosila pediatrinjo, mi je samo ironično rekla, ja gospa, se boste pač malo večkrat vstali.Hvala lepa za nasvet. No to malo večkrat pri nas zgleda od 4-6x na noč. Včasih tudi vsako uro ali manj.Ni prijetno. Eni svetujejo tudi malo bolj obilno večerjo. Mogoče bi pri komu pomagalo, pri nas žal ne.

clock-img

30.09.2004, 08:19

clock-img

Mojca20

pencil-img

1268

:duda:Tudi mi se pri 6 mesecih že cel mesec dojimo "celo noč". Položim ga k sebi, tako da včasih niti ne vem kolikokrat sva se dojila saj vse delam v polsnu, tako da se tudi sama lahko naspim. Upam samo da se ne bo razvadil spati v moji postelji, ker mož sedaj spi na kavču! He he...:zmeden:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem