cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje na 3 ali 4 ure

clock-img

18.11.2005, 19:51

clock-img

Maša

pencil-img

348

zanima me ali ste pri 4 oz. 5 mesecih dojile na 4 ure ali na 3 ure.....ali pac po potrebi vasega soncka. Jaz bol po potrebi ceprav mi je pediater svetoval naj zacnem na 4 ure.

clock-img

18.11.2005, 19:56

clock-img

Anonimen

Kar po potrebi, saj tudi odrasli ne jemo vedno točno na pet ur ali štiri ure ali tri ure, včasih tudi bolj pogosto.

clock-img

18.11.2005, 20:04

clock-img

Maša

pencil-img

348

hvala za tolazbo...sem enakega mnenja user posted image

clock-img

18.11.2005, 20:14

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Jaz pri 4,5 meseca dojim (ob večernem dodajanju in non stop nekih problemih - enkrat premalo, drugič preveč mleka, tretjič nikakvo zelenkaste barve in podobne štorije) čez dan včasih tudi na 2 uri.. Kaj naj jo pustim lačno?
Prav živcira me tole najedanje, ja zdaj bi pa morala že celo noč spat pa ponoči nič jest, pa dojit je treba na 3 ure in podobno... ne se dat. Ko je otrok lačen, ga pristavi.

clock-img

18.11.2005, 20:40

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

se strinjam.

Podoji takart ko hoče. A ti če si lačna čakaš na večerjo ali kosilo.

clock-img

18.11.2005, 21:03

clock-img

Dejča

pencil-img

1332

Čez dan kar na dve uri ali še manj, kadar je pač lačna - proti večeru pa kar naprej, ker si dela zalogo za čez noč - to namreč prespi brez dojenja.

clock-img

18.11.2005, 21:24

clock-img

SashaB

pencil-img

262

Pri skoraj 5m - čez dan papamo nekje na 3 ure, odvisno kako pokaže lakoto. Potem pa zvečer še enkrat vmes in dvakrat ponoči.... user posted image

clock-img

18.11.2005, 23:12

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.11.2005, 17:10

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Lep pozdrav!

Jaz dojim po potrebi, ko otrok potrebuje. Anže je sedaj star 6.mesecev in že sam pokaže ko ne želi jest.user posted image  Ne oziraj se na druge.

Lep dan!

clock-img

19.11.2005, 17:55

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Stari smo dobrih osem mesecev, pa se še vedno dojiva po potrebi. Saj sama pove, kdaj je lačna, ne?

lp

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

20.11.2005, 23:09

clock-img

kimi

pencil-img

3836

Zdravo Maša...
No jaz svojega prvega nisem dojila pa kljub temu. Vem da je zeloooo dolgo jedel na 3 ure ker sem ga jaz budila ter mu navadila ta ritem hranjenja se ga je dolgo držal. Mislim da celo do 1 leta še sedaj pri 18 mesecih včasih je na 3 ure. Ti kar po potrebi kadar je lačen. Pravijo naj bi se obroki časovno razširili samo otroka že ne boš pustil lačnega če hoče jesti

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem