cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje na 2 uri preveč????

clock-img

24.07.2007, 18:09

clock-img

zelva

pencil-img

93

Pediatrinja pravi da svojega 2,5 m sinka prepogosto dojim in da verjetno joka zaradi tega med dojenjem! Dojim na 2 uri čez dan oz. tudi manj ko sam hoče. Svetuje mi dojenje na 3 ali 3,5 ure pri tej starosti! Kaj meniteuser posted image

clock-img

24.07.2007, 18:14

clock-img

pika_b

pencil-img

414

Jaz ga poskušam zadrževat, da je dojenje na 2.5 do 3 ure. Meni je tudi rekla, da ni dobro prepogosto dojenje- manj kot na 2.5 uri.

lp

clock-img

24.07.2007, 18:22

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Meni so pa čisto kontra govorili - da naj dojim ko to user posted image  hoče, tudi če na pol ure! In sem tako delala. Mala je imela zelo močan sesalni refleks in veliko se je hotla cartat. Itak si sčasoma naredi svoj urnik hranjenja. Tako da se s tem nisem obremenjevala.

clock-img

24.07.2007, 18:34

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

otroka dojiš ko sam to hoče,tako kot je naja napisala.ne vem zakaj ne bi bilo dobro dojenje na 2 uri,kaj bi potem rekli ko sem jaz prvega dojila na 1 uro.Ti tudi ješ na uro?? Ali greš na wc na uro?? Najbrž ne user posted image   otrok hitro pokuri mlekeco ki ga je pojedel,saj ko je buden dlje časa je to velik napor za njega prav tako jok itd

clock-img

24.07.2007, 20:46

clock-img

K_a_t_i

pencil-img

5246

Naš se je dojil na 2 do 4 ure (po želji), zadnje dni pa kdaj tudi na uro. Čaja in vode noče, zato predvidevam, da je pri +36 večkrat žejen. Se mi zdi normalno in ga ne omejujem.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

clock-img

24.07.2007, 20:56

clock-img

lunca2

pencil-img

2265

V porodnišnici so tudi meni rekli, naj dojim po želji user posted image . In v porodnišnici res nisva imela določene ure, ko je bil lačen je dobil, ko pa sva prišla domov je najprej jedel nekje na 2 uri sedaj pa je na 3 - 4 ure. Se je pa čisto sam privadil te ure. Star pa je 1 mesec in 1 teden.user posted image




_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

clock-img

24.07.2007, 23:09

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

se pri 4 mesecih redko mine vec kot 2 uri med dojenjema... ko zeli papat, dobi in to se mi zdi kul. da otrok sam pokaze, da zeli. Dojenje ni samo hranjenje, ampak tudi varnost, tolazba, cartanje - morda pa rabi kaj od tega, ne samo mlekca user posted image In pol je ze prav,da dobi  a ne user posted image user posted image

clock-img

25.07.2007, 07:42

clock-img

Anonimen

midva sva se dojila tudi na  dve uri ali manj ...zadnji teden (pri 16 mescih) sem eno noč štela in zbudil se je točno 14 x....takrat je padla odločitev , da bodo am-am spet tatijeve user posted image . Sicer pa ne vem kaj je s tem , ali res zdaj priporočajo le 6 mescev dojenja?

clock-img

25.07.2007, 07:59

clock-img

kjava

pencil-img

2416

Ni preveč! Jaz sem hotela delat take razmake, tako, da sem ji dudo tiščala, pa se je premalo redila. Pristavi ga, kadar mu paše.

Adelaide, priporoča se 6 mesecev samo dojenja, potem pa šele uvajanje GH.

clock-img

25.07.2007, 09:26

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.07.2007, 09:28

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.07.2007, 09:49

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

kako blesavo in za časomuser posted image

se strinjam z nalin in ostalimi; jaz tudi večkrat jem na dve uri, če ne druga, spijem kavico, pojem košček čokolade .......; sicer pa je treba te stare metode in prepričanja  že enkrat izkoreninit; moja mama je tudi imela take, na tri ure, in pol je ta malo nosila okoli, ker še ni bilo toliko, jao. Saj potem se je navadila. mama mislimuser posted image

ve kar lepo dojite, ko paše bebicam, posebej ko so še maliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

25.07.2007, 22:14

clock-img

Anonimen

Meni je danes patronažna rekla, da mora otrok jesti takrat, kadar on hoče... In tako tudi delam.. Ne bom mu preprečevala hrane, ... Saj ko pa smo mi lačni, moramo pa vedno jesti, kajne.. Pri otroku je isto!!

clock-img

25.07.2007, 22:24

clock-img

Anonimen

Dojenček preko dojenja dobiva tudi tekočino in v tej vročini je normalno, da se doji pogosteje.

Pediatrinji naslednjič povej, naj poleg knjige pogleda tudi skozi okno user posted image .

clock-img

25.07.2007, 22:29

clock-img

Anonimen

da ko bodo zrastli da bodo lahko polni ljubezni poleteli.



Tole je pa tako lepo, da kamen joka.

Bravo NalinRR. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem