cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje le par minut???

clock-img

15.06.2008, 11:48

clock-img

nia5

pencil-img

4698

Še eno vprašanje glede dojenja; je možno da se moja pikica ( skoraj mesec dni) naje že po par minutah, včasih traja le 5 minut, včasih 10? Moram rečt, da sem dokaj vztrajna, da jo ne odstavim takoj ampak ji še tiščim dojko, ampak ko noče, noče, pa če je to po par minutah. Če pa jo ful silim pa mi začne polivat, tak da smatram da se v tem času naje, pa tudi lačna ni potem kake dve do tri ure. Sprašujem pa zato, ker se mi zdi to ful kratek čas, če gledam da bi se naj dojilo vsaj 10-15 minut, ampak smo očitno malo drugačniuser posted image , ampak saj veste skrbi so skrbi in velikokrat pomaga kakšen nasvet in občutek, da nisi edini s takim problemomuser posted image .

clock-img

15.06.2008, 11:57

clock-img

baja*

pencil-img

2454

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

smatram da se v tem času naje



Točno tak. Naš je tudi bil nekaj časa ful ekspresen, se je znal v 5-ih minutah nabasat.user posted image  Če je sita 2-3 ure, potem ima ziher dovolj.

clock-img

15.06.2008, 12:01

clock-img

Anonimen

Še eno vprašanje glede dojenja; je možno da se moja pikica ( skoraj mesec dni) naje že po par minutah, včasih traja le 5 minut, včasih 10?



Ja.

clock-img

15.06.2008, 12:27

clock-img

misar

pencil-img

1892

naša je tud hitri jedecuser posted image user posted image tik tak se najeuser posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

clock-img

15.06.2008, 13:59

clock-img

Pandica

pencil-img

5280

Ja, seveda je možno, da se ti tako hitro naje user posted image   Če je zadovoljna potem 2 oz. 3 ure, potem je ziher tut sita user posted image
Moja je sicer bila na začetku bolj med počasnimi, sem jo imela dlje časa na zizi, zdaj pa, ko se dojiva ( 8 mes. ) pa se tut full hitro naje, še posebaj, če se okol kaj dogaja, ker je tak radovedna user posted image "baba" pač user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

clock-img

15.06.2008, 20:38

clock-img

dido

pencil-img

77

Moj mali je jedl na tri ure in ne vem, če se je dojil dalj časa kot deset minut ( to je že bilo dolgo ) in vedno je jedel le na eni dojki, tako da jaz mislim, da ji je dovolj, le noče več.

clock-img

15.06.2008, 20:51

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Moja je bila včasih sita po 5 minutah, včasih pa je kar jedla in jedla.user posted image

clock-img

15.06.2008, 21:18

clock-img

ThinkPink

pencil-img

915

HI!

Moja ni nikoli, od prvega dne dalje jedla oz. pila več kot 10 min (kar je bil njen rekord). Po 5 minutah je nehala piti, naslednje hranjenje je bilo po 3h. Glede na to, da se je v prvih mesecih redila po 1kg na mesec mislim, da je pojedla dovolj. Res pa je, da je v teh 5 minutah akrivno vlekla in goltala kot nora.

clock-img

15.06.2008, 21:37

clock-img

Zofy

pencil-img

2416

Bodi vesela, da se hitro naje. Nekateri visijo na joški tudi po uro... Tako je moja na začetku. Sedaj pa se včasih naje v 5 min, včasih v 10, včasih v 20...
V porodnišnici so mi rekli, da lahko joško sprazni v 5 minutah, tako, da don't worry - be happy user posted image

clock-img

15.06.2008, 23:09

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

IZVIRNO SPOROČILO: baja*

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

smatram da se v tem času naje



Točno tak. Naš je tudi bil nekaj časa ful ekspresen, se je znal v 5-ih minutah nabasat.user posted image  Če je sita 2-3 ure, potem ima ziher dovolj.


enako


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

16.06.2008, 00:08

clock-img

blak

pencil-img

660

Jaz sem mojega sineka kaka 2 meseca prav štopala, koliko časa je sesal. Uf, celi 2 minuti!!! In bil sit točno 2 uri. Okrog 3.meseca je podaljšal dojenje na 3 minute in potem na 5. Rastel je kot buhteljček, bil zadovoljen in zdrav. Je pa res, da on ni sesal, je hlastal!

clock-img

16.06.2008, 07:53

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Sigurno se v tem času naje, sploh če teža lepo narašča nimaš kaj skrbeti. Tudi mojauser posted image se je vedno dojila 5 min na tri ure.

clock-img

16.06.2008, 22:15

clock-img

Maja22

pencil-img

74

vsi trije moji otroci so se dojili samo po max 5 min na vsako stran (najmlajša pa včasih samo na eno stran), vsi so imeli razmak med dvema dojenjema cca. 3 ure in vsi so se lepo redili. če se tudi tvoj otrok lepo redi, potem nič ne skrbi.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem