cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje in zobozdravnik

clock-img

30.08.2010, 16:01

clock-img

malaMravljica

pencil-img

4314

Jutri imam zobozdravnika in mi bo zamenjal 4 plombe. Ker bo naredil vse naenkrat se bojim, da bi mi dal inekcijo (ki si jo pri zobozdravniku sicer nad vse zelim). Ce mi jo da, kako je z dojenjem? Malega dojim se zvecer, zjutraj in ponoci, ce dobim inekcijo ob 15.30 lahko dojim ob 20.30 zvecer? In ce ne smem, mali ima ze skoraj 11 mesecev in bo prezivel vecer tudi brez dojenja, kdaj bi potem ze lahko spet dojila? Sicer pa, ce bo slo bom itak rekla, da ne inekcije user posted image user posted image  

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 30.8.2010 16:02:14 >

clock-img

30.08.2010, 16:17

clock-img

Zala01

pencil-img

1408

Komot dojiš in dobiš injekcijo.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

clock-img

31.08.2010, 08:02

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Ti samo zobarju povej, da dojiš. Ker tudi te analgetike imajo različne, da ti da tistega, pri katerem brez problema dojiš.

clock-img

31.08.2010, 08:04

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Mimogrede, a zaradi plombic da injekcijo?

clock-img

31.08.2010, 10:34

clock-img

malaMravljica

pencil-img

4314

Hvala vama. Bom rekla ja in potem bomo videli.

Saas, jaz se zobozdravnika tako bojim, da sem do sedaj vedno rekla kar inekcijo, ce je kaj brusu, mi je ze tisti zvok tako strahoten. Kaj bo pa ta danes pa ne vem, ima 30 minut rezerviranih za 4 plombice.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem