writing-img

dojenje in zobki

clock-img

21.12.2005, 12:55

clock-img

mala

pencil-img

913

A vas kej grizejo vaši sončki?Naša Zala ima že dva zobka in včasih me že tok ugrizne v bradavico da so bolečine neznosneuser posted image kaj bo šele pol k bo dobila več zobkov a mi jo bo kr odgriznla!?user posted image user posted image

clock-img

21.12.2005, 13:12

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Našemu Anžetu sta pred štiri dnevi popukala ven še zgornja dva zobka, pa se se prav zbala kako bo z dojenje user posted image  Pa ti povem, da zaenkrat nimva težav pri dojenju, pa tudi grize me ne. Na začetku, ko je imel spodnja dva zobka, me je probal ugrizniti, pa sem glasno rekla, da to ne sme in od takrat nimam težav. user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.12.2005, 13:21

clock-img

PBJ

pencil-img

2189

user posted image Ja, ni nam lahkouser posted image user posted image user posted image
Moj ima tudi spodaj dva in me včasih tako stisne, da je joj. Danes zjutraj me je kar dvignilo s sedežne, potem pa se je mali prestrašil in je začel jokat. Ni mu bilo jasno, zakaj skačemuser posted image , pa sem mu vse lepo razložila, je pa vprašanje če je kaj razumeluser posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

clock-img

21.12.2005, 14:58

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

Jaz sem tudi zavpila od bolečine, pa se je mali zamerilo in ni hotela več zize.Ko sem jo hotla pristavit je jokala ko dež.--ob polni zizi jok.Groza!user posted image  Pol smo se pač nehali dojit.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

clock-img

21.12.2005, 17:31

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Mi imamo spodaj dva in zgoraj dva in sem se bala, da bo huje. Zaenkrat me še ni močno ugriznila, včasih pa kar močno stisne!

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem