cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje in zdravila

clock-img

16.10.2005, 22:51

clock-img

Anonimen

Ful sem prehlajena,boli glava,grlo,da komaj požiram,nos je zamašen,da komaj diham,pa ne vem,kaj lahko uporabim.Za vročino Lekadol,to vem.Kaj pa za grlo?
JOOJ,tako sem zanič,da komaj še živim...

clock-img

16.10.2005, 23:04

clock-img

mamči

pencil-img

1722

Mam  tud prehlad, ful hud sam gre že proti koncu. Dojim polno user posted image  je 2.mes. star. Vzela nisem nič od zdravil- pila čaj (bezeg+lipa+šipek+limona+med), po prsih sem se mazala z mazilom proti prehladu (no nad prsmi, po dojenju!!!!), za nos sem imala kar Nisita spray od otrok (fiziološko tek. ), če nimaš si lahka tud malo svojega mlekca v nos nakapaš (deluje!), pa mazilo za nos sem imela.
Najbolj mi je koristil parni inhalator+ kapljice, ki jih daš noter (A. Vogel- Inhalator Po-Ho user posted image user posted image user posted image ) je super zadeva! Nisem vzela nobene tbl. je pa res, da vročine nisem imela. Za grlo liži med.

clock-img

16.10.2005, 23:10

clock-img

Anonimen

O,tenx!
Inhalacije si delam kar z morsko vodo,ful pomaga.Se pravi,da lahko tudi mali nakapam mlekec v nos,če ji teče z noska?Jutri bom obema,tudi tastarejši kar našpricala v nos...Super,tega pa nisem vedela!
Grem po eno žlico meda,se stisnit k user posted image  in spat!

clock-img

16.10.2005, 23:44

clock-img

mamči

pencil-img

1722

Ja mlekec je za vse družinske člane user posted image  . Stisni se le tolko, da boš še lahko dihala user posted image .
Pa hitro se pozdravi!

clock-img

17.10.2005, 11:23

clock-img

kimi

pencil-img

3836

jaz ti smao odsvetujem med otroke ki so mlajši od 3 mesecev zelo zvija po njem

clock-img

17.10.2005, 11:35

clock-img

Anonimen

za otoke je med prepovedan do enega leta starosti, ker vsebuje lahko neke bakterije ki so za otroka smrtno nevarne!!!

clock-img

18.10.2005, 14:05

clock-img

Anonimen

Živjo,
sem bila pri zdravnici,ker sta obe moji punci ful bogi.Tavelika (8let) je dobila Sumamed,tamali (4mes) pa so sčistli nos z nekim sesalcem.Uh je bila revica!Meni pa je dala samo Operil,pa še to je rekla,čimmanj.Raje inhalacije z morsko vodo ali kamilico.In si čistit nos s fiziološko.Meda raje ne,zaradi kakih alergij,limone tudi ne,...
Inhalacije so edino,kar mi res pomaga.
No,sej počasi bomo prišle k sebi.
Lp,NIKKI

clock-img

18.10.2005, 14:07

clock-img

Anonimen

Aja,pa sladoled in mrzlo pivo.Ma tega mi ni svetovala zdravnica.To je po mojih izkušnjah.

clock-img

18.10.2005, 20:55

clock-img

marjanaR

pencil-img

358

Nikki, če bo prehudo, vzemi svečk proti vročini in bolečinam za otročke. Pri meni je delovalo. Na dojenčico pa ni vplivalo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem