cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje in tekočina

clock-img

20.03.2007, 13:29

clock-img

sju

pencil-img

176

Mamice, ali k dojenju(dokler ni goste hrane) dodajate kakšno drugo tekočino (čaj, voda)....in če kateri čaj???

Hvala!!!

clock-img

20.03.2007, 13:46

clock-img

BaByGiRl

pencil-img

430

Praviloma naj ne bi bilo treba nič dodajat. jaz sem moji dajala, kadar je bilo res zelo vroče, ampak po žlički, ker nekateri otroci potem nočejo več dojk, ker je flaška lažja za vleči. Ampak sva se na zalost kljub temu zelo hitro nehali dojiti. Po moje ji daš kakšno žlićko kadar ste kje k je full suh zrak ali vroče. Pa saj boš videla, kako se bo odzval otrok. mogoče mu sploh ne bo ok user posted image

clock-img

20.03.2007, 13:49

clock-img

BaByGiRl

pencil-img

430

Kateri čaj,...za zacetek bi jaz probala samo vodo. Če pa že čaj pa ne močen. po flašici pa sem ji dajala Hippove granule, ker so bili edini , da se mi niso skisali na vročini. Pa še preprosta uporaba je, k mu ga lahko daš tudi mrzlega zmešanega.

clock-img

20.03.2007, 18:04

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.03.2007, 20:50

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

jaz pa sem prvi dajala vse po vrsti (pravi kaos), torej od kapljic, čaja, zize, flaške, dude; drugi pa samo zizo do 6-tega meseca-čisto v redu in zadovoljna; tudi poleti, sva se malo bolj pogosto dojile.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

20.03.2007, 21:41

clock-img

eya

pencil-img

4615

Jaz sem mu začela dajat pijačo pri uvajanju GH, prej se je pa samo dojil.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

23.03.2007, 15:21

clock-img

BONHEUR

pencil-img

66

Do 6. meseca ničesar!!! Ne vem, zakaj se potem mamice čudijo, da nimajo dovolj mleka, če pa otroku dodajajo vse sorte že od prveg adneva naprej. V materinem mleku je vse, kar otrok potrebuje do pol leta starosti!  Tudi hčerko, ki je rojena marca, sem čez poletje izključno samo dojila, tudi ko je bilo zunaj 35 stopinj. Sem jo pač dojila bolj pogosto, da se je odžejala.

clock-img

23.03.2007, 21:37

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Kadar gremo v šoping, postane tamala žejna in ji po žlički dam malo kamiličnega čaja. Ji paše.

clock-img

23.03.2007, 21:52

clock-img

moci

pencil-img

5572

jaz sem ji in ji še vedno dajem hippov čaj v granulah. začela sem, ko so se začeli krči, pa tudi zelo rada pije, pa se polno dojiva in nikoli mi ni zmanjkovalo mleka, še preveč ga je.
največ popije, ko ji je vroče, drugače pa malo, tako za tolažbo ali kadar ji ne morem dat tisti moment jesti - če je v varstvu, smo v avtu, trgovini...

clock-img

24.03.2007, 12:39

clock-img

*sonchek*

pencil-img

1090

Jaz sem bila pred enako dilemo, pa sta mi patronažna in pediatrinja lepo razložili, da materino mleko vsebuje 90%vode in da do uvedbe goste hrane, čaji in ostala tekočina niso potrebni, ker nimajo nobenega efekta, razen tega, da širijo želodček, otrok pa se navaja na enostavno cuzanje po flaški... Skratka, mi ne bomo (vsaj dokler se dojimo) ničesar dodajali...

clock-img

24.03.2007, 13:00

clock-img

eva1

pencil-img

4835

jaz ne dajem nič! niti lukcu nisem prve mesece!

clock-img

24.03.2007, 14:26

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

Meni so svetovali čaj namesto enega obroka mleka. Pa sem si mislila, da so nori, dabom otroka stradala. Moj je pil vedno mleko.

clock-img

24.03.2007, 17:36

clock-img

alja01

pencil-img

226

Se dojimo, pa sam tm pa tm popije 20 ml  bebe čaja.

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

clock-img

25.03.2007, 12:41

clock-img

Anonimen

Ne. Tudi v visoki poletni vročini ne.

clock-img

26.03.2007, 10:47

clock-img

ELA06

pencil-img

155

Jaz sem probala naši dat čaj in vodo! Ne mara ničesar! Se izključno dojimo!

lp

_____________________________

http://ela1.moj-album.com

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem