cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje in rekreacija

clock-img

09.02.2009, 16:55

clock-img

N.SI

pencil-img

194

Hej,

čist eno (mogoče komu smešno) vprašanje: prihajao lepi, toplejši dnevi in pri nas imamo že 4 m dojenčka... jaz pa bi občasno šla joggirat ali pa z bratom badminton ali bi šli pa skupaj na kako Šmarno (no tole še malo kasneje)... kot sem to počela pred nosečnostjo... Bo s tem kaj problemov glede mleka? Mislim, ga ne bo nič manj ali ne bo nič drugačno? (kaj vem, zadnje čase me vse taaako skrbi user posted image )...

HVALAuser posted image

clock-img

09.02.2009, 17:02

clock-img

hubi

pencil-img

1346

Pazi, da ne boš dehidrirana, ne pretiravaj v intenzivnosti, skratka po pameti doziraj gibanje, pa bo vse ok.

clock-img

09.02.2009, 17:22

clock-img

zvezdica05

pencil-img

225

Samo pij veliko, pa ne bo nič manj mlekeca user posted image .
Moja inštruktorica aerobike je z intenzivno vadbo začela tri mesece po porodu, pa je svojega otroka dojila 22 mesecev.

clock-img

09.02.2009, 17:32

clock-img

tani

pencil-img

3

Jaz sem, ko je bila hči stara dva meseca, začela z vodenjem aerobike in reprezentančnimi treningi (sicer ne takoj "na polno" ampak sem počasi stopnjevala intenzivnost) in sem pri njenih osmih mesecih nastopila na svetovnem prvenstvu, pa sem jo vseeno normalno dojila do enega leta (pa bi še lahko nadaljevala, ker sem še imela mleka). Je pa res, da je vsaka drugačna... Mislim, da se je treba čimmanj obremenjevati: "kaj bi bilo, če bi...", ampak poskusiti, potem boš pa hitro videla kaj vama odgovarja in kaj ne. Saj veš da glavna je srečna in zadovoljna mamica...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem