cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje in prepreč.vnetje dojk mastitis..-

clock-img

03.02.2007, 18:37

clock-img

ajči

pencil-img

130

kako ste se ve pripravile na dojenje in da ste preprečile vnetje bradavic vse bi rada naredila sam da preprečim čeprav ni nujno da se bo to meni zgodilo namreč moja kolegica je rodila 23.1 in močno trpi zaradi tega...

kako dolgo ste ve dojile ko se je vam to propetilo moja kol.tako trpi da nima več smisla vstrajati....

clock-img

03.02.2007, 19:18

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Po prvem porodu so me grozno bolele bradavice kake tri mesece po porodu. Sem jih začela mazati šele, ko sem prišla iz porodnišnice.

Drugič pa sem jih začela mazati takoj, ko sem pričela dojiti - po vsakem podoju in me do sedaj niso še nič bolele. No ja, mogoče malo čisto na začetku - v porodnišnici. Sedaj jih namažem le še zvečer.

Uporabljam pa lanolin multi mam iz lekarne.user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

03.02.2007, 20:24

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

za bradavice ja najboljša krema LINOLAN.namažeš se pred dojenjem in po dojenju.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

03.02.2007, 20:30

clock-img

April

pencil-img

5459

Probaj dojiti z nastavki, dokler te bradavice bolijo.

clock-img

03.02.2007, 22:53

clock-img

Mehičanka

pencil-img

229

Takoj, ko sem začela dojit (že v porodnišnici), sem si jih namazala pred in po vsakem podoju z Lanolin kremo. Ta krema je res super. Moja Neža je bila kar precej priklopljena že prve tri dni in sem imela bradavice že čisto vijolične, bolele pa so zelo malo. Sploh si ne predstavljam, kaj bi brez te kremice.

clock-img

03.02.2007, 22:55

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Lanolin krema
Obstajajo tudi lanolin Multimam blazinice, ki si jih das po dojenju na dojke (prodajajo v lekarni)
Cimmanj peri dojke z raznimi mili, ker izsusijo kozo.
Poskrbi, da otrok PRAVILNO sesa, v ustih mora imeti cimvecji del kolobarja, ne samo konico bradavice!


_____________________________

Gospa sem.

clock-img

04.02.2007, 15:42

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Tudi jaz prisegam na LANOLIN, sem ga uporabljala od začetka že v porodnišnici in čeprav je tamala vlekla kot nora, so me bolele samo na začetku, dokler se niso utrdile. Zdaj se namažem samo še kadar ima ekstremno turo sesanja user posted image

clock-img

13.02.2007, 17:01

clock-img

Baucka

pencil-img

568

Meni pa je najboljša krema Garmastan, samo se dobi samo v Avstriji. Z njo sem si pozravila ragade. Je tudi proti soru v otrokovih ustih, sor je tudi kriv nato za vnete ritke. In v navodilih piše,da je tudi proti mastitusu. Pa lažje namaže kakor lanolin, je kot nekakšen gel. Najbolje pa je če kombiniraš obe, lanolin in garmastan, v primeru težav, drugače tako ni potrebno.
Za njo pa mi je povedala babica, ko je videla moje ragade.


_____________________________

Gremo veselo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem