cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje in nosečnost

clock-img

14.06.2007, 19:11

clock-img

Natali07

pencil-img

549

Mene pa zanima kake iskušne imate tiste mamice, ki ste zelo hitro zanosile in še vedno dojile svoje prve malčke. Koliko časa po zanositvi ste še imele mleko oz. koliko časa ste svoje prve otroke dojile.

A je dobro dojiti če si noseč? A to kako upliva na zarodek?

clock-img

14.06.2007, 19:19

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Na kratko:

Med nosecnostjo LAHKO dojis. Veliko mamic doji oba skupaj tudi ko rodijo najmlajsega. Temu se rece TANDEMSKO DOJENJE.

Mleko imas dokler otrok sesa.




_____________________________

Gospa sem.

clock-img

14.06.2007, 19:52

clock-img

karamela

pencil-img

645

Seveda lahko dojiš. Mleko pa imaš dokler otrok sesa. Je pa seveda odvisno malo tudi od drugih dejavnikov. Če si pod stalnim stresom oz. če hujšaš in nič ne ješ je več možnosti da mleko  prej presahne.

Jaz sem prevega dojila 8 mesecev, drugega user posted image pa še zdaj dojim zjutraj in zvečer pa ponoči 1x pa je stara 1 leto.

clock-img

14.06.2007, 20:27

clock-img

Anonimen

Jaz sem v drugo noseča (14 tednov) in še vedno dojim prvorojenca (samo ni več tako majhen). Ni problema. Vse gre kot po maslu.user posted image

clock-img

27.06.2007, 12:11

clock-img

Pikca

pencil-img

1988

Jaz sem dojila celo nosečnost in nadaljujemo tandemsko - mali bo star 3 mesece, zaenkrat vse OK.

clock-img

27.06.2007, 13:38

clock-img

anja80

pencil-img

26

Sama sem zanosila tri mesece po porodu in user posted image   polno dojila. Ko sem izvedela. da sem znova noseča, sem z dojenjem nadaljevala, vendar sem nehala pri 6 m zaradi nekih zdravstvenih težav pri user posted image .
Mislim, da dojenje v nosečnosti ne škoduje in ni nič narobe.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem