cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje in menstruacija

clock-img

17.10.2007, 17:38

clock-img

nicnic

pencil-img

190

Pozdravljene!

Podobne teme sem že pogledla za nazaj in vem, da ni nekega pravila, da če dojiš ali jo dobiš takoj ali po parih mesecih.

Sin je star 8 mesecev in menstruacije še od nikjer - nekatere bi rekle, da hvala bogu, ampak mi bi še enega kar takoj (zdr. težave), pa še toliko časa smo se trudili za prvega, da je joj, zato bi kar takoj nazaj v akcijo. No, noseča definitivno nisem. Dojiva se 2-krat čez dan, zjutraj, zvečer in neštetokrat se bolj pocrklja ponoči. Nekaj na silo odstavljanja se ne bom šla, ker mi je dojenje nekaj lepega in uživam ob tem.

Zanima pa me, ali je katera dobima M šele čisto, ko so ukinili dojenje? Pušenjak pravi, da se M pojavi, ko se število podojev zmanjša na 5 obrokov na dan - res?

Lp

clock-img

17.10.2007, 18:07

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Jaz sem jo dobila po 15 mesecih dojenja. user posted image user posted image  Ni pravila, je pa cisto normalno, ce je nimas dve leti ali vec (ce dojis seveda).

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

17.10.2007, 18:18

clock-img

nicnic

pencil-img

190

IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Jaz sem jo dobila po 15 mesecih dojenja.



In kolikokrat sta se do takrat dojila? Si jo dobila, ko sta čisto prenehala/prenehali z dojenjem?
No, mene upam, da obišče prej.user posted image

clock-img

17.10.2007, 18:37

clock-img

2 Sraki

pencil-img

1159

Moj je star tudi 8m, pa bi tudi radi imeli še enega, menstruacije pa še od nikoder. Dojim ga zadnjih 14 dni samo še zjutraj in zvečer. Ene je nečejo pa jo dobijo, druge jo hočemo pa je ni. Se moramo sprijazniti z dejstvom. Res pa je da ima dojenje velik vpliv nanjo.

clock-img

17.10.2007, 20:09

clock-img

Anonimen

Jaz sem jo dobila en mesec po porodu, še dojim. 

clock-img

17.10.2007, 21:29

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Dobila sem jo 6 tednov in pol po porodu, tri dni po tem, ko se je zaključila čiščauser posted image . Dojila sem 15 mesecev.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

18.10.2007, 09:57

clock-img

Beti S

pencil-img

217

Jaz sem prvo prenehala dojit pri 3 mesecih. Zadnji mesec sem jo dojila najprej 2 na dan pol enkrat in ko sem prenehala sem jo dobila.
Sedaj pri drugi (6 m) pa dojim 3-4 na dan in jo tudi še nimam.
Mislil da jo bom dobila ko bom prenehala z dojenjem.

clock-img

18.10.2007, 13:49

clock-img

Mehičanka

pencil-img

229

Jaz sem jo dobila malo manj kot 4 mesece po porodu, ob polnem dojenju, vsak mesec. Glede tega res ni pravila.

clock-img

19.10.2007, 21:06

clock-img

miska2004

pencil-img

635

Točno to sem se jaz spraševala... Naš je star 11,5m, moje M pa še od nikoder. Dojim pa 3x na dan (no, zvečer, ponoči in zjutraj). Sem že razmišljala, da ni kaj narobe z manouser posted image

clock-img

19.10.2007, 22:52

clock-img

Anonimen

En dan manj kot dva meseca po porodu. Pa sem takrat polno dojila, sicer pa še vedno dojim.

clock-img

01.11.2007, 23:28

clock-img

Anonimen

Jaz se jo dobilauser posted image ko je imel Enej tri mesece in 17 dni. Dojim pa na polno .

clock-img

02.11.2007, 11:53

clock-img

Vilma

pencil-img

1567

Jaz sem jo dobila, ko sem polno dojila. Po 5 mesecih po porodu.
Zanosila pa takoj po drugi menstruaciji. user posted image

clock-img

02.11.2007, 20:38

clock-img

alja01

pencil-img

226

Evo mi smo se dojili 10 mesecev in 6 dni, danes točno en mesec po končanem zizanju se je pojavilauser posted image , menim da je to čist od vsake posameznice odvisno kdaj jo dobi, ene prej, druge kasnej.

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem