cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje in laneno seme????

clock-img

30.01.2009, 10:10

clock-img

glen

pencil-img

1870

Pozdravljene.
Sem user posted image ki jo do svojega user posted image loči še slab mes.
Ker imam zelo slabo prebavo, skoraj vsak dan jem laneno seme.Včasih si ga dam v mleko, včasih v jogurt ali pa kr v hrano,in morem rečt, da se mi je prebava uredila.user posted image user posted image user posted image
Naj omenim,da imam tudi drugače(ko nisemuser posted image )težave s prebavo in sem že preduser posted image poskušala vse živo, pa mi ni pomagalo,no do sedaj ko sem začela jemat laneno seme.
Me pa zanima, če ga pol po porodu lahko še naprej jemljem, če bom dojila,(kar upam da bom)?
Nevem če nebi povzročal krčeuser posted image ?
LP

clock-img

30.01.2009, 10:27

clock-img

misa4

pencil-img

637

Laneno seme "dela" mleko, ga vreš 20min in to popiješ, ima pa slabo lastnost, lahko otročka zvija, odvisno kako je občutljiv. Najbolje je da probaš pa boš vidla ali ga prenese.

clock-img

30.01.2009, 10:30

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Laneno seme "dela" mleko, ga vreš 20min in to popiješ, ima pa slabo lastnost, lahko otročka zvija, odvisno kako je občutljiv. Najbolje je da probaš pa boš vidla ali ga prenese.


Tole je pa sezam. Laneno seme je za prebavo; jaz sem med dojenjem jedla obakrat vse normalno kot prej, tudi laneno seme, če je ravno bilo kje; otroka nista imela nobenih problemov s krči.

clock-img

30.01.2009, 10:32

clock-img

misa4

pencil-img

637

Ojoj se opravičujem sem zamešala.

clock-img

30.01.2009, 11:09

clock-img

anaj22

pencil-img

1583

Jaz sem imela po porodu velike probleme z prebavo, sem jedla laneno seme malce pokuhano v vodi da je ratalo sluzasto in nato sem ga zmešala v jogurt. Malega ni nič zvijalo skoz sva se lepo normalno dojila.

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

clock-img

30.01.2009, 13:39

clock-img

glen

pencil-img

1870

Punce hvala

Jančika
a si tudi neprekuhanega recimo v jogurtu jedla?Ker jaz ga zdaj nikoli pren neprekuham ampak kupim tistega drobljenega pa ga direkt v jogurt,mleko hrano dam.?

clock-img

30.01.2009, 13:45

clock-img

misa4

pencil-img

637

Sm gledala oddajo na to temo, in je ženska razlagala, da se ga da celega v jogurt, ker se pol naredi sluz in ta sluz naj bi bila super za odvajanje. Drebljenega pa naj ne bi kupovali ker veliko izgubi in ni več svež.

clock-img

30.01.2009, 19:58

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Dajala sem celega v sok, ker jogurta ne jem.

clock-img

30.01.2009, 23:11

clock-img

glen

pencil-img

1870

Jančika
hvalauser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem