cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje in kopanje v morski vodi

clock-img

15.06.2007, 21:52

clock-img

Natali07

pencil-img

549

Kako je z dojenjem po kopanju v morski vodi?
A otročičke moti, če nisi dobro stuširan, da ostane še kaken kanček soli?

Kako upliva mrzla morska voda na dojke? A mleko bolj ali manj izteka? Se je pametno kopati po dojenju ali to ni pomembno?

Gremo na morje, pa ne bi rada, da bi nakoncu zaradi namakanja v morju moj malček prenehal z dojenjem.

clock-img

15.06.2007, 21:57

clock-img

tulip

pencil-img

917

Ti se kar kopaj, edino potem se umij s čisto vodo, da ne bo imel malček kakšnih prebavnih težav!user posted image

clock-img

16.06.2007, 00:42

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem bila z 1,5 mesečno na morju in jo samo dojila. Veselo sem se kopala, ko je spala, potem pa se mi zdi, da se nisem stuširala (ko pa so tuši na plaži le z mrzlo vodo - brrrrr). In ji ni bilo nič. user posted image
Ti se le brez skrbi kopaj. Če ne bo hotela jest, pa veš, da je "duda" preslana.user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

16.06.2007, 12:44

clock-img

April

pencil-img

5459

Moj ni hotel slane zize, zato sem se morala pred dojenjem umit.

clock-img

16.06.2007, 16:37

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Natali moraš pazit da ne bo prehladen mlekec če boš predolgo v vodi čepelauser posted image user posted image user posted image .

Ne saj se hecam. Malo si samo prsa operi oz. če ga ne bo motilo ti ni treba niti tega.
Pa uživajteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

16.06.2007, 19:47

clock-img

eya

pencil-img

4615

Ja, jaz sem si tudi prsa obrisala z mokro brisačko, da ga ni zmotil slan okus.

Mrzla voda pa ne vpliva verjetno prav dosti na dojenje, vsaj če si nek normalen čas v vodi. Jaz nisem opazila nobenih razlik.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem