cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje in kontracepcija

clock-img

18.02.2008, 13:14

clock-img

pajac

pencil-img

6695

Živjo!
Me zanima, a ima katera izkušnje z dojenjem in kontracepcijskimi tabletami. Moj otrok bo zdaj star 6 mesecev in smo začeli z GH. Doji pa se še vedno vsaj 5x dnevno. G mi je predpisala kontracepcijske tablete in naj bi jih začela jemati 6 mesecev po porodu. Skrbi me, ker naj bi zmanjševale količino mleka, kar si jaz ne želim.

Katera z izkušnjami??


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

clock-img

18.02.2008, 13:22

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Meni je pa G odsvetovala jemanje tablet med dojenjem user posted image  Katere ti je pa dala?

clock-img

18.02.2008, 13:24

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Kt vzameš ko podoji padejo na 2 x dnevno.
tako da če se dojita 5x dnevno na tvojem mestu ne bi vzela,ker vplivajo na količino mleka.
rajši naj ti da recept in pojdi po depo provera - inekcije-drži 3 mesece

clock-img

18.02.2008, 13:25

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Tud meni je G rekel, da dokler dojim, KT ne pridejo v poštev, jemati sem jih začela šele, ko sva se dokončno odstavila.
Mislim pa, da sploh ne gre za vplivanje na količino mleka, ampak, da se njihove sestavine izločajo z mlekom, kar za otroka ni dobro.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

18.02.2008, 13:26

clock-img

pajac

pencil-img

6695

Lindynette . Saj večini odsvetujejo.. saj sem vprašala še Pušenjaka za njegovo mnenje.. Mogoče je milsila, da takrat ne bom več dojila, čeprav je rekla, da  pri 6 mesecih otrokove starosti že lahko... Nekaj je govorila o tem, da je koncentracija estrogena tako nizka in da je ob teh tbl. že skoraj podobna normalni... no takrat se mi ni zdelo pomembno zdaj pa imam veliki vprašaj nad glavo user posted image Saj bom še njo vprašala samo me zanimajo izkušnje...

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

clock-img

18.02.2008, 13:27

clock-img

lukec

pencil-img

2260

Tud jaz sem dobila yasminelle, ki imajo nizo koncentracijo estrogena pa so mi bile vseeno odsvetovane. Najbolje, da se še enkrat natančno pozanimaš.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

clock-img

18.02.2008, 13:27

clock-img

pajac

pencil-img

6695

IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Kt vzameš ko podoji padejo na 2 x dnevno.
tako da če se dojita 5x dnevno na tvojem mestu ne bi vzela,ker vplivajo na količino mleka.
rajši naj ti da recept in pojdi po depo provera - inekcije-drži 3 mesece



se mi je zdelo.... ma, če sem 6 mesecev zdržala, bom pa še kakega user posted image . Saj glede koliko je mali navdušen nad GH predvidevam, da ne bom več dolgo čakala...


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

clock-img

18.02.2008, 22:07

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

meni jih tud ni napisala..rekla mi je samo naj se oglasim ko preneham z dojenjem,da prej mi pa ne more pomagati,da se moram zaščititi sama..če si želiš dojiti potem ne jemlji tabletk

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem