cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje in kava

clock-img

22.08.2006, 17:35

clock-img

Splet.Ka

pencil-img

1315

Pozdravljene.

Ali je kava v obdobju dojenja problematična zaradi kofeina ali ima še kaj drugega, kar ni priporočljivo?

clock-img

22.08.2006, 17:37

clock-img

BlankaT

pencil-img

511

Jaz sem kavo pila skozi. Edino na kar sem pazila je to,da nisem pretiravala. Tako sem do 3. meseca pila po eno na dan, nato pa postopoma višala dozo user posted image  in opazovala, če kaj vpliva na user posted image . Na srečo je bilo vse brez problema. Tako, da je mami dobila svojo dozo kofeinauser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

clock-img

22.08.2006, 18:26

clock-img

Anonimen

Kava ni priporočljiva samo zaradi kofeina, nobene druge snovi ne vsebuje, ki bi bila škodljiva.

Pri nas je ravno obratno, kot pri Blanki. Enkrat sem spila kavo pri moji v.d. tašči (ki skuha res konjsko dozo) in user posted image  ni zaspala do polnoči, pa še takrat komaj. Celo noč se je potem premetavala. Običajno zaspi okoli devete.

Pa tudi ko sem drugje pila (milejšo) kavo, je bila potem user posted image  nemirna.

Probaj in opazuj, kakšna bo reakcija.

clock-img

22.08.2006, 19:09

clock-img

Anonimen

Zaradi kofeina, ki pa ga najdeš tudi v drugih živilih in pijačah-čokoladi, coca coli,...

Če ti kava diši, jo pij v zmernih količinah.

Sama sem jo pila ves čas dojenja, punčka je spala ca  ur na dan.

clock-img

22.08.2006, 19:26

clock-img

mml

pencil-img

4156

Jaz praviloma pijem brezkofeinsko belo kavo ali kakšen instant cappucino, ki vsebuje manj kofeina, pa ni nobene reakcije. Občasno spijem tudi kakšno navadno kavo, ampak potem večinoma jaz ne morem spati, user posted image  pa nima kakšnih posebnih težav

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

clock-img

22.08.2006, 19:29

clock-img

Anonimen

nam je zdravnik dietetik reku da 1 na dan ne škodi, če ti je pa blazno všeč okus pa ahko brez problema spiješ tut več brezkofeinskih na dan!

clock-img

22.08.2006, 19:34

clock-img

Nej

pencil-img

268

Jaz sem vsako jutro spila kavo - tisto pravo, turško. Predvsem zaradi nizkega pritiska.

clock-img

22.08.2006, 20:45

clock-img

Splet.Ka

pencil-img

1315

Hvala!

Če je problem samo kofein, potem pa sploh ni problemauser posted image .

Meni je kava ful dobra po okusu in po vonju, tako da si bom lepo kupila brezkofeinsko. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem