cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje in dodajanje

clock-img

26.03.2008, 11:56

clock-img

petrc@

pencil-img

68

Zanima me koliko vas dodaja ,poleg dojenja in sicer zvečer pred spanjem.Ali zaradi tega kaj bolje spijo oz.zakaj dodajate.Jaz polno dojim sem pa že ponislila da bi mu zvečer pred spanjem dala poleg joške še flašo.Spi pa cca 6ur v kosuuser posted image Kaj pravite izkušeneuser posted image

Hvala

_____________________________

Lep pozdrav,P

clock-img

26.03.2008, 11:57

clock-img

srki

pencil-img

9222

Glede na to, da ti lepo spi in to 6 ur v kosu, mu ne bi jaz nič dodajala. Ni rečeno, da ti bo, če mu boš dodala, spal celo noč. Naš se je kljub dodajanju zbujal na 3 ure.

clock-img

26.03.2008, 11:57

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Jaz ne bi dodajala če ti spi 6- ur skupaj.  Pol se ti posledično ne bo več proizvajalo toliko mleka.

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

26.03.2008, 12:12

clock-img

Naja31

pencil-img

5653

Bodi vesela, da spi 6 ur v kosu in se ne igraj z dodajanjem, če sploh ni potrebno.
dojenčki se zbujajo iz različnih razlogov, ne samo ker so lačni, tako da tudi če ga boš nafilala z umetnim mlekom, to ne pomeni, da bo zdaj kar spal.

clock-img

26.03.2008, 13:24

clock-img

jajula

pencil-img

1191

6 ur je luksuzuser posted image mi dodajamo, pa nikol ne spi tok v kosu

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem