cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

dojenje in GH

clock-img

02.07.2009, 16:31

clock-img

mama2009

pencil-img

44

Pozdravljene mamice,

mene pa zanima kdaj naj začnem dodajati našiuser posted image gosto hrano, ker jo polno dojim. Zdaj bo stara 4 mesece. In s čim naj sploh začnem? Počasi sem ji zdaj začela dajati še čaja, ker se mi je zdelo, da je kljub polnemu dojenju še malo žejna.



< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 2.7.2009 22:35:49 >

clock-img

02.07.2009, 16:42

clock-img

pipic

pencil-img

392

Po tvojem opisu sklepam da otroku nič ne manjka.
Doji polno naprej

clock-img

02.07.2009, 17:14

clock-img

Anonimen

zdaj začenjamo dodajati drugo hrano s šestimi meseci, do takrat pa je priporočljivo le dojenje oz. prilagojeno mleko. počakaj še kakšna dva meseca, potem pa se počasi začne z drugo hrano.
pokliči patronažno takrat, če boš v dilemi, kako začetiuser posted image .

čaj pa ji le dajaj, ker je kar vroče.

clock-img

02.07.2009, 18:05

clock-img

wintertime

pencil-img

32

Po tvojem opisu sklepam da otroku nič ne manjka.
Doji polno naprej



user posted image user posted image user posted image

Se strinjam!

clock-img

02.07.2009, 20:23

clock-img

tejči28

pencil-img

2056

Jaz sem polno dojila 6 mesecev in šele nato začela postopno uvajati GH.Nikar ne hiti,saj dojenje dojenčku zadošča za prvih 6 mesecev. 

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

clock-img

02.07.2009, 21:24

clock-img

jera3

pencil-img

67

IZVIRNO SPOROČILO: pipic

Po tvojem opisu sklepam da otroku nič ne manjka.
Doji polno naprej



Se podpišem

clock-img

02.07.2009, 21:33

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

IZVIRNO SPOROČILO: jera3

IZVIRNO SPOROČILO: pipic

Po tvojem opisu sklepam da otroku nič ne manjka.
Doji polno naprej



Se podpišem



Jaz tudi.
Zakaj bi se ti mudilo, če otroku nič ne manjka?

clock-img

02.07.2009, 21:48

clock-img

mama2009

pencil-img

44

Saj se mi ne mudi ampak veste kako so starejši okoli nas. Ko je otrok star4 meseca bi naj jedel ne vem kaj vse že. Saj meni se zdi, da naši pupi resnično nič ne manjka.
user posted image

clock-img

02.07.2009, 22:14

clock-img

yelci

pencil-img

279

Imam pet mesecov starega fantka,pri stirih sm mu zacela dodajat,zacela sm s rizevo kasico(en teden),to je sprejel zelo dobro,nato sm dala korenjcek,pri tem se je zelo pacil,ampak pojedu je vseen,sicer je po korenjcku zelo polival,mislm,da sm mu dala prevec,dans sm mu dala bucko in vse je blo OK.Zacela sm mu dodajat,ker,ko je koga gledal pri jedi,je odpiral usta,stegoval rokice in se zelo kregu.Ce je pri tebi tudi tako,zacni postopoma dodajat,ce ti otrok ne bo pljuval vn,mislim,da ni razloga,zakaj mu ne bi dodajala. 

clock-img

03.07.2009, 12:34

clock-img

Nina00

pencil-img

2841

IZVIRNO SPOROČILO: yelci

Imam pet mesecov starega fantka,pri stirih sm mu zacela dodajat,zacela sm s rizevo kasico(en teden),to je sprejel zelo dobro,nato sm dala korenjcek,pri tem se je zelo pacil,ampak pojedu je vseen,sicer je po korenjcku zelo polival,mislm,da sm mu dala prevec,dans sm mu dala bucko in vse je blo OK.Zacela sm mu dodajat,ker,ko je koga gledal pri jedi,je odpiral usta,stegoval rokice in se zelo kregu.Ce je pri tebi tudi tako,zacni postopoma dodajat,ce ti otrok ne bo pljuval vn,mislim,da ni razloga,zakaj mu ne bi dodajala. 



Ja, pa tudi ni razloga zakaj bi mu začela dodajat, če je otrok polno dojen in mu nič ne manjka.

clock-img

03.07.2009, 14:43

clock-img

anchika

pencil-img

806

Jaz sem pri prvem otroku tudi začela dajati GH pri 4 mesecih. Postopoma po žličkah ne cel obrok. Npr zjutraj malo kašice pol pa mleko. Dajala sem mu le zjutraj tako da če ga je kaj napenjalo ga je čez dan in ne ponoči. Tudi zdaj ko bo moja Sara imela 4 mesece ji bom začela počasi dodajat da bo spoznala tudi druge okuse in ne samo to mleko. Zdaj imamo 2 meseca in pol.
Kdaj dodajati pa naj se vsak sam odloči. Na ene vplivajo starši , na druge pediatri na tretje pa knjige.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem